• Informacje na temat:

  dębski kożuchowska

Artykuły na temat: dębski kożuchowska
 • Dębski w sidłach Czerskiej

  Niejaka prokurator Czerska, w roli której zobaczymy Annę Dereszowską, postanowi złapać w swoje sidła mecenasa Marka Dębskiego (Leszek Lichota). Sprawdź szczegóły!

 • Dębski: Wyzwaniem były sceny batalistyczne

  Wykonanie muzyki do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920" pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego rozpoczęło w czwartek drugą edycję Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W ramach imprezy odbędzie się konkurs wokalistów.

 • “Prawo Agaty": Zmowa milczenia, czyli Przybysz kontra Dębski w sądzie wojskowym!

  ...?) żołnierza Grzegorza Fabera (Sebastian Fabijański), nawiasem mówiąc znajomego Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska) przekonanej o jego niewinności. Dębski z kolei - jako oskarżyciel posiłkowy(...)O ile kancelaria Iwony Czerskiej (Anna Dereszowska) i Dębskiego funkcjonuje sprawnie niczym szwajcarski zegarek, o tyle firma Agaty i Bartka Janowskiego (Michał Mikołajczak) pogrąży się w chaosie...

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

 • Okońska i Dębski będą mieli dziecko?

  Zimna na pozór prokurator Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska) ma pragnienia podobne do większości kobiet: chce zostać mamą. Czy jej marzenia się spełnią?

 • "Prawo Agaty": Walka o przetrwanie

  W ostatni wtorek lutego na antenę TVN wrócą najpopularniejsi telewizyjni prawnicy - bohaterowie serialu "Prawo Agaty" - Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota).

 • "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Ależ niespodziankę Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa prokurator Maria Okońska zaserwuje swoim fanom! Otóż w 6. odcinku "Prawa Agaty" pokaże się z ciążowym brzuszkiem! Lecz to jeszcze nie koniec sensacji!

 • Trudny wybór

  - Chodzi o to, żebyśmy byli superbohaterami, którzy w 45 minut rozwiążą każdą sprawę - mówi Leszek Lichota, czyli serialowy mecenas Marek Dębski.

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z rolą Hanki Mostowiak z "M jak miłość".

 • Dygant prawniczką, Kożuchowska jako prokurator

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant, Małgorzatą Kożuchowską, Darią Widawską oraz Leszkiem Lichotą w rolach głównych. Jednak, wbrew chodzącym po sieci pogłoskom, nie jest to polska wersja "Ally McBeal", tylko zupełnie inny serial.

Zdjęcia na temat: dębski kożuchowska
Wideo na temat: dębski kożuchowska
 • Kożuchowska & Dębski - "Rozplątani"

  Głos Kożuchowskiej można także usłyszeć w wielu piosenkach. Tu w duecie z Radomirem Dębskim

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

 • Kożuchowska w duecie z Radzimirem

  Małgorzata Kożuchowska i Radzimir Dębski połączyli siły! Jak wam się podoba efekt ich muzycznej współpracy?

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: dębski kożuchowska