• Informacje na temat:

  dębski ma romans

Artykuły na temat: dębski ma romans
 • "Na dobre i na złe": Romans trwa nadal

  Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) powie Robertowi (Bartosz Porczyk) o plotce dotyczącej jego romansu, ale Dębski wszystkiemu zaprzeczy. Doktor Mróz uwierzy w zapewnienia męża i pokłóci się z Radwanem (Mateusz Damięcki). A Beata (Marysia Góralczyk) podsłucha ich rozmowę i w ten sposób dowie się, że ukochany ma żonę. Na domiar złego Robert wpadnie na pomysł, by wmówić kochance, że płód ma ciężką...

 • "Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

  W nowym sezonie życie Agaty Przybysz przewróci się do góry nogami!

 • "Na dobre i na złe": Romans Beaty i Roberta wyjdzie na jaw?

  Wkrótce Krzysztof (Mateusz Damięcki) dojdzie do wniosku, że nie może dłużej trzymać języka ze zębami i spokojnie patrzeć, jak Robert Dębski (Bartosz Porczyk) oszukuje dwie kobiety. Zdecyduje się(...) żonę, ale zapomniał jej o tym powiedzieć! Na domiar złego Dębski ośmieli się przekonywać ją do aborcji!

 • Hoffman na miarę "Potopu"

  28 czerwca ruszą zdjęcia do "Bitwy Warszawskiej 1920" Jerzego Hoffmana. Zostaną zrealizowane w technologii 3D. Piłsudskiego, który nie będzie głównym bohaterem filmu, zagra Daniel Olbrychski. W obsadzie znajdą się także Borys Szyc i Natasza Urbańska.

 • "Pierwsza miłość": Wybuchnie kolejny romans!

  ​Ewa i Karol wybiorą się razem do lasu. Będą w siebie tak zapatrzeni i zajęci rozmową, że z trudem odnajdą drogę powrotną do samochodu, a Marysia podstępem zdobędzie adres matki, która w akcie desperacji zostawiła malutkie dziecko na ulicy.

 • Artyści pożegnają Irenę Kwiatkowską

  Aktor Stanisław Brejdygant oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski wygłoszą mowy podczas pogrzebu Ireny Kwiatkowskiej, która spocznie w poniedziałek, 14 marca, na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

 • Marcin Bosak i Monika Pikuła "postanowili o siebie zawalczyć". A co z Marią Dębską?

  Jak twierdzi „Na Żywo”, jego romans mógł przekreślić wiele ich wspólnych lat. Ale wygląda na to, że Marcin Bosak (37 l.) i Monika Pikuła (37 l.) postanowili o siebie zawalczyć.

 • Marcin Bosak ma romans?! Tygodnik publikuje sugestywne zdjęcia

  Tygodnik „Twoje Imperium” utrzymuje, że Marcin Bosak (37 l.) ma romans z młodszą o 12 lat koleżanką z teatru! Na dowód przedstawia zdjęcia.

 • Zakazany romans!

  "Pierwsza miłość" niczym "Moda na sukces": Spędzi noc ze swoją... niedoszłą synową!

 • Romans z Maćkiem ewoluuje...

  Agat wciąż wściekła na Dębskiego, będzie coraz bardziej zbliżać się do Maćka. Para ponownie zdecyduje się na wspólny wyjazd. Uwaga, spoilery!

Wideo na temat: dębski ma romans
 • Zwiastun 615. odcinka "Na dobre i na złe"

  Ola na nowo zbliża się do ojca i zgadza się, by senior pomagał jej w opiece nad córką. A Janek odkrywa, że bank zablokował jego karty - i w końcu wyznaje ukochanej, że ma gigantyczne długi. Dębski nadal ukrywa przed żoną swój romans - i odwiedza w Leśnej Górze Radwana, prosząc, by kolega również zachował dyskrecję. Tymczasem na ginekologię trafia pani Róża - starsza pacjentka z demencją, która

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • "Na dobre i na złe": Radwan odkrywa zdradę

  Doktor Radwan ma kolejne problemy z teściową, u której specjaliści diagnozują chorobę Alzheimera. Sylwia załatwia koledze konsultację u swojego męża - doktora Roberta Dębskiego. A Krzysztof odkrywa przypadkiem, że mężczyzna ma romans z Beatą - pielęgniarką z Leśnej Góry, która spodziewa się dziecka.

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...

Dyskusje na temat: dębski ma romans