• Informacje na temat:

  deja vu

Artykuły na temat: deja vu
 • "Myślałam, że mam deja vu..."

  ...- Rewelacja! Kiedy dowiedziałam się, że moją babcię zagra pani Alina myślałam, że mam deja vu - cieszy się Aleksandra Woźniak.

 • Rusza festiwal filmowy "Watch Docs"

  "Będzie wojna", "Wyspa Krym. Deja Vu", "Schron" - te produkcje znalazły się wśród ponad 60. obrazów, które obejrzeć można na rozpoczynającym się w Warszawie 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs". Jednym z jego organizatorów jest Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

 • Deja Vu All Over Again

  Allison obudziła się ze śpiączki, ale ma problemy, by odzyskać w pełni władzę nad ciałem. Nie mówiąc o niczym Joemu, odwiedza biuro Devalosa i podejmuje...

 • Od Chrystusa do "Deja vu"

  Jim Caviezel, pamiętny Chrystus z "Pasji" Mela Gibsona, w najnowszym filmie Tony'ego Scotta "Déja vu" zgodził się zagrać "czarny charakter".

 • Deja Vu/Secret in the Well

  Rush powraca do sprawy sufrażystki, którą zamordowano w 1919 r. walcząca o wolność kobiet dziewczyna, w imię własnej niezależności gotowa był do wielu,...

 • "Deja vu" Tony Scotta

  Tony Scott ( "Człowiek w ogniu" , "Wróg publiczny" ) powrócił do reżyserii filmu "Deja vu". Reżyser zrezygnował wcześniej z realizacji filmu, kiedy okazało się, że nie dojdą do skutku zdjęcia w Nowym Orleanie - poinformował serwis "Hollywood Reporter".

 • Rafał Mohr znów w "Pierwszej miłości"! Kim jest Piotr Wach?

  Kiedy Agata wpada w saloniku prasowym na mężczyznę łudząco przypominającego Igora, (emisja 24 lutego) przez chwilę przez głowę przebiegnie jej myśl, że ma deja vu i że właśnie naprawdę go zobaczyła.

 • "Deja Vu" Tony'ego Scotta

  Tony Scott ( "Zawód: Szpieg" , "Człowiek w ogniu" ) prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii filmu "Deja Vu", który powstaje w wytwórni Walt Disney Studios. Nad produkcją obrazu opisywanego jako "romantyczny dreszczowiec" czuwać ma Jerry Bruckheimer ( "Król Artur" , "Skarb narodów" ).

 • ..."Deja vu" odc. 804; Reżyseria: Radosław Piwowarski (Polska 2006)

 • Deja vu Jima Caviezela

  Jim Caviezel ( "Pasja" , "Hrabia Monte Christo" ) dołączył do obsady filmu "Deja vu". Główną rolę w tym thrillerze zagra Denzel Washington ( "Człowiek w ogniu" , "Kandydat" ), a na fotelu reżysera zasiądzie Tony Scott ( "Prawdziwy romans" , "Wróg publiczny" ).

Wideo na temat: deja vu
 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").

 • Księga ocalenia

  Film producentów trylogii "Matrix". Budżet filmu wyniósł 85 milionów dolarów. Świetny Denzel Washington ("American Gangster", "Deja Vu") i genialny Gary Oldman ("Mroczny rycerz"', "Piąty element") jako śmiertelni wrogowie w walce o ocalenie ludzkości! Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli (Denzel Washington) - samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się "klucz" i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości....

Dyskusje na temat: deja vu