• Informacje na temat:

  dekada

Artykuły na temat: dekada
 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  Amerykańska aktorka Melissa McCarthy, znana z serialu "Mike i Molly"wiedzie prym w zestawieniu najlepszych aktorek komediowych ostatnich dziesięciu lat.

 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  Wszystko, co zakłada na siebie Kate Moss , po chwili kopiują miłośniczki mody na całym świecie. Jej status trendsetterki potwierdził amerykański "Vogue" pisząc, że "nikt nie miał większego wpływu na to, co noszą kobiety" i nadając modelce tytuł Najlepiej ubranej kobiety dekady.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Trzy dekady z Leśniewskimi

  Zima w Polsce na początku 1981 roku była bardzo gorąca. Jak i cały ten pamiętny rok. "Obudzisz się pewnego ranka i nie będzie Teleranka... Stoi u drzwi załoga G", skomentuje przyszłe wydarzenia Zenon Laskowik. Ale 1 lutego "Teleranek" jeszcze był. Tego dnia dzieci i dorośli zobaczyli pierwszy odcinek "Rodziny Leśniewskich".

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • Pierwsza dekada XXI wieku to okres specyficznej mody, muzyki, estetyki, a także, z dzisiejszego punktu widzenia, nietypowym sesji zdjęciowych. Znaleźliśmy dla was kilka przykładów zdjęć, których serialowe gwiazdy prawdopodobnie trochę się teraz wstydzą. Co o nich myślicie?

 • Lista "Billboardu": Barbra Streisand przechodzi do historii!

  Barbra Streisand została pierwszym artystą w historii, który trafiał na szczyt listy "Billboardu" w sześciu kolejnych dekadach!

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę związku!

  Miłość Oli Kwaśniewskiej (38 l.) i Kuby Badacha (43 l.) trwa już dekadę!

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

Zdjęcia na temat: dekada
Wideo na temat: dekada
 • Magda Mołek ma kryzys z powodu 40. urodzin?!

  Magda Mołek w tym roku będzie obchodzić 40. urodziny. Dziennikarka chce, aby najbliższa dekada była dopełnieniem jej kariery zawodowej. "Przez ostatnie 21 lat, odkąd jestem w dziennikarstwie, gromadziłam doświadczenie. Starałam się bardzo dużo uczyć. Mam nadzieję, że uda mi się teraz poukładać pewne klocki, żebym mogła robić to, co mnie mnie znowu jako dziennikarza popchnie. Mam duży dorobek

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

 • 10 lat "Barw szczęścia"

  "Barwy szczęścia" zadebiutowały na antenie Dwójki dokładnie 10 lat temu! Zobaczcie, co wydarzyło się w serialu przez dekadę i jak wspominają to aktorzy.

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

Dyskusje na temat: dekada
 • Re: "Rodzina winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej dla TVP

  Komuś umknęło, że mija druga dekada XXI w? W TVP czas kończy się w roku 1990.

 • Re: "13 posterunek": Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

  Ojciu ojciu...... zapominamy, że to były lata 90te- dekada kiczu i obciachu. Wystarczy przypomnieć jak wtedy chodziliśmy ubrani.....

 • Re: "Czterej pancerni i pies": I zabawny, i dramatyczny

  ale czasy,choć cztery dychy wybiły,to wspomnieniami jestem dzieckiem czarnobyla,pancernych i pana kleksa...moja dekada troche trudny okres-czas ale wyjątkowy bo ciekawy i przełomowy w którym była i jest moc...

 • Re: "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  Wcale się nie dziwie, że ten serial już się nie podoba. Niemal dekada rządów platformy zniszczyła nawet telewizje i jej światek dominujący pustką w zepsuciu. Polacy żyją pracą, ciągłym pośpiechem z braku czasu i w podwyższonym stresie. 3/4 Polaków gdy włączy TVP w swojej wolnej chwili, to nic dla siebie nie znajdzie i już nie wspomnę o przeważającej emisji reklam. Za kilka lat telewizor w domu

 • Re: Warszawa "Czterdziestolatka"

  Dekada Gierka to był spokojny czas. Stworzono mnóstwo miejsc pracy Ludzie mogli sie uczyć studiować. Nikt nie pluł na kosciół tak jak teraz To co było wówczas w tym temacie to mały pikuś w porównaniu z tym co teraz. Luksusów nie było ale był spokój i porzadek Kazdy czuł sie potrzebny Oczywiscie poza etatowymi pasozytami na smyczy CIA. Nawiasem mówiac wielu z tych bohaterów walki o szczesliwosć

 • Gdzie się podziały tamte kreskówki?

  zwirek i muchomorek, wilk i zajac, reksio, bolek i lolek, zaczarowany olowek - to sa bajki mlodosci, kreskowki z artykulu to dekada lat 90tych, wiec nie ma co biadolic ze to sie gdzies podzialo, to wszystko jest jeszcze swierze i dostepne na necie :)