• Informacje na temat:

  dekolt w serce

Artykuły na temat: dekolt w serce
 • Kasia Bujakiewicz pokazała ponętne zdjęcie! Ale biust!

  ...fotce ma imponujący dekolt, od którego nie można wprost oderwać oczu! W komentarzach pod seksowną fotką nie zabrakło słów komplementów od jej fanów, którzy uznali, że ich ulubienica jeszcze wypiękniała...

 • "JOŚ" - dobrze wyglądają, marnie śpiewają

  Finalistki poprzednich edycji "jak Oni śpiewają" jakoś nie potrafią porwać publiczności śpiewem. W związku z tym rozgrzewają ją głębokimi dekoltami i krótkimi spódniczkami. Czy tak ma wyglądać "pojedynek mistrzów"?

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz wodzony na pokuszenie! Paulina uwodzi go skąpym strojem...

  ....  Marta Manowska dopytywała, czy od razu szczerze oznajmi dziewczynom, że jedna z nich zdobyła jego serce. Okazało się, że 35-latek nie ma takich planów. „Nie chcę psuć atmosfery w domu” - wyjaśnił(...) kusząco wyglądać. Faworytka Agata gotowała obiad w bluzce bez ramiączek, Iwona przyozdobiła włosy uroczą kokardą, a Paulina paradowała w koszulce z głębokim dekoltem i bardzo skąpych szortach. Spod nich...

 • Nowe tatuaże Sinead O'Connor... na twarzy

  Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor powiększyła swoją kolekcję tatuaży. Zaskakuje miejsce, które wykonawczyni przeboju "Nothing Compares 2 U" postanowiła trwale ozdobić - O'Connor wytatuowała inicjały bliskiego swemu sercu mężczyzny na... policzkach.

 • Piersi Joanny Brodzik

  ..."By poznać upodobania kobiety, wystarczy spojrzeć jej w dekolt i stwierdzić, czy biust przypomina gruszkę, czy raczej pomarańczę" - pisze jeden z tabloidów. Piersi Joanny Brodzik (35 l.) to gruszki. Co to oznacza?

 • Im w telewizji wolno więcej

  Jeśli chodzi o stroje, to w telewizji największą swobodą cieszą się prezenterzy pogody. O swojej szafie i modowych szaleństwach na wizji opowiada Dorota Gardias.

 • ...miała męża, dziennikarza motoryzacyjnego, ale była samotna. Bo chory na serce Aleksander Rostocki poznał w sanatorium w Nałęczowie czułą pielęgniarkę. Za to Joanna miała w pracy wielbiciela. Główny(...). Okazało się, że powodem zwolnienia było zbliżenie kamery na szyję i dekolt prezenterki w trakcie prowadzenia programu. Widniał na niej medalik z krzyżykiem i to on zwrócił uwagę ówczesnego szefa...

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, jest w swym kraju coraz częściej postrzegana przez rodziców jako osoba, która ma negatywny wpływ na nastolatków. Nie chodzi tu, jak w przypadku Eminema, o kontrowersyjne teksty, ale o zbyt seksowne ubieranie się, które często naśladują nawet 10-letnie dziewczynki.

 • Gala Mistrzów Sportu: Pomylili żonę Kamila Stocha, Ewę Bilan, z inną kobietą?!

  ...w mediach, rzadko prezentuje się przed szerszą publicznością. Nic zatem dziwnego, że bardzo się stresowała.  Do tej pory chyba niewielu kibiców wiedziało, jak wygląda kobieta, która skradła serce(...) Agnieszki Kaczorowskiej, Karoliny Szostak, Anny Lewandowskiej i Joanny Liszowskiej, nie postawiła na głęboki dekolt. Co więcej, swoim prostym, góralskim strojem przyćmiła inne kobiety obecne na imprezie...

 • Polska Sandra Bullock

  Choć po szkole teatralnej marzyła o scenie, to właśnie telewizyjne seriale przyniosły jej zawodowy sukces. Agnieszka Dygant, czyli Frania Maj z "Niani", Mariolka Muślinek z "Na dobre i na złe" i Czarna z "Fali zbrodni", przez media została okrzyknięta "polską Sandrą Bullock".