• Informacje na temat:

  dekolty gwiazd

Artykuły na temat: dekolty gwiazd
 • Grażyna Torbicka zaszalała z dekoltem na pokazie Piekut. Wyszło lepiej niż u Anny Lewandowskiej?

  ...sylwetki - wąską talię oraz ładny biust. Dziennikarka nie była jednak jedyną gwiazdą, która zdecydowała się na tego typu stylizację. Podobny pomysł miała też Anna Lewandowska (30 l.), która również odsłoniła piersi. I tak, chcąc nie chcąc, panie stoczyły swego rodzaju pojedynek na dekolty. Która wyszła z niego zwycięsko?

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Głębokie dekolty, śmiałe pozy, ponętne spojrzenia, rozchylone usta - takie zdjęcia można oglądać na profilu Oli na Instagramie. Magazyn twierdzi, że dziewczynie w tak młodym wieku łatwo się pogubić(...) o fatalnym zauroczeniu potwierdza "znajoma gwiazdy": "Kasia martwi się, żeby młodzieńcza miłość, w którą Ola wchodzi z taką ufnością, nie skończyła się rozczarowaniem, które zaważy na reszcie jej...

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Małgorzata Rozenek wezwana na dywanik!

  ...postrzegana jest jako nieprzystępna, do tego fatalnie ubrana. Choć na początku kariery uchodziła za stylową i elegancką, gdy związała się z piłkarzem, pokochała minispódniczki, głębokie dekolty, odważne(...)" - komentowała niedawno Katarzyna Dowbor. Przełożeni nie zamierzają tolerować takiej postawy u swojej gwiazdy. Jeśli Rozenek zastosuje się do zaleceń, czeka ją nagroda. "W styczniu ma się ukazać nowy...

 • Polska Sandra Bullock

  Choć po szkole teatralnej marzyła o scenie, to właśnie telewizyjne seriale przyniosły jej zawodowy sukces. Agnieszka Dygant, czyli Frania Maj z "Niani", Mariolka Muślinek z "Na dobre i na złe" i Czarna z "Fali zbrodni", przez media została okrzyknięta "polską Sandrą Bullock".

 • Nina Andrycz wykazała się niezwykłą podłością wobec młodszej koleżanki!

  Nienaganna sylwetka, kocie, sprężyste ruchy, dekolty i sukienki opinające ciało. To znaki rozpoznawcze Niny Andrycz, aktorki, której jeszcze przed wojną przyznano tytuł królowej mody i elegancji(...) Teatru Polskiego, w którym Andrycz była gwiazdą, dołączyła atrakcyjna, 14 lat młodsza od niej aktorka Danuta Urbanowicz (†63). Po dwóch latach, gdy obie grały w dramacie "Don Carlos", publiczność...

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.

 • Schejbal jest zdesperowana

  ...serialu mogła stracić dziecko. W ciągu ostatniego miesiąca Magda pojawiła się na aż pięciu znaczących imprezach, w tym trzech dzień po dniu. 13 czerwca pokazała się na treningu gwiazd "Training With(...) w swoich produkcjach. Tylko czy głębokie dekolty, kuse sukienki i dobra mina do złej gry wystarczą, by niesmak wywołany jej zachowaniem zniknął? Schejbal od początku wiedziała, na co się decyduje...

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  - Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

Zdjęcia na temat: dekolty gwiazd