• Informacje na temat:

  demi lovato aktorka

Artykuły na temat: demi lovato aktorka
 • Demi Lovato rozstała się z chłopakiem!

  Kolejny związek Demi Lovato (26 l.) nie przetrwał próby czasu…

 • Niszczycielka Demi Lovato

  19-letnia wokalistka i aktorka Demi Lovato swoim najnowszym wywiadem dowiodła, że nie osiągnęła jeszcze pełnej równowagi psychicznej po gwałtownych zawirowaniach w jej życiu prywatnym.

 • Demi Lovato przedawkowała heroinę?! Trafiła do szpitala!

  Demi Lovato (25 l.) od lat zmaga się z uzależnieniem od różnych używek, w tym od narkotyków. Miała także zaburzenia odżywiania, które udało jej się pokonać. Wygląda jednak na to, że demony przeszłości wróciły i piosenkarka trafiła w nocy do szpitala.

 • Ku przestrodze: Demi Lovato o bulimii

  19-letnia gwiazdka Disneya, wokalistka i aktorka Demi Lovato, po raz pierwszy tak wylewnie opowiedziała o swoich problemach z odżywianiem.

 • Nastoletnia gwiazda: Nie jestem uzależniona!

  Rzecznik prasowy nastoletniej gwiazdy wytwórni Disneya Demi Lovato zaprzeczył, jakoby aktorka trafiła na leczenie z powodu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu.

 • Demi Lovato wreszcie potwierdza

  Młoda amerykańska wokalistka, kompozytorka i aktorka Demi Lovato, po miesiącach plotek , publicznie przyznała się do związku z jednym z członków formacji Jonas Brothers.

 • Gwiazdka Disneya w serialu

  SPOILER! Nastolatka Demi Lovato, piosenkarka, aktorka i dziewczyna jednego z Jonas Brothers, wystąpi gościnnie w "Chirurgach" już w nadchodzącym odcinku, zgodnie z informacjami E! Online.

 • Demi Lovato powraca. Fani ją wspierają

  W niespełna 15 minut wyprzedano wszystkie bilety na trzy powrotne koncerty Demi Lovato. Będą to pierwsze występy gwiazdki Disneya od czasu jej załamania nerwowego w listopadzie 2010 roku.

 • Czas na zmiany!

  ...płytową Hollywood Records. Tym samym dołączyła do Miley Cyrus, Demi Lovato i Seleny Gomez, których albumy wydała ta firma. Krążą plotki, że pochodząca z Memphis Lucy Hale zaśpiewa piosenki country(...) "Dextera"! Stacja Showtime, produkująca serial oznajmiła, że aktorka wcieli się w Hannę McKay - seksowną, niezależną i żywiołową kobietę z przeszłością, o której będzie chciała zapomnieć. Jak pozna...

 • 18-letnia gwiazda: "Najmroczniejszy okres mojego życia"

  Piosenkarka i aktorka Demi Lovato oficjalnie wypowiedziała się o kłopotach osobistych, przez które trafiła na terapię odwykową.

Wideo na temat: demi lovato aktorka
 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: demi lovato aktorka
 • Re: "Szaleństwo Majki Skoworn": Aktorzy po latach. Co porabia serialowa Majka?

  Po co piszecie o filmach z PRL-u? Ten film mógł być dobry, ale jak to za PRL-u wszystko zepsuli. Film niby o nastoletniej miłości, a czy oni tam się w ogóle chociaż całowali? To pokazuje tylko to że dewocja była straszna w tamtych czasach. Poza tym dlaczego główna aktorka tak dziwnie się ubierała? Bardziej jak babcia niż nastolatka. Modnie ubrane dziewczyny to są w teledysku Demi Lovato Cool for