• Informacje na temat:

  demi lovato wywiad

Artykuły na temat: demi lovato wywiad
 • Matka Demi Lovato przerywa milczenie! "Przez dwa dni nie było wiadomo, czy moja córka przeżyje"

  Pod koniec lipca 2018 roku Demi Lovato (26 l.) trafiła w ciężkim stanie do szpitala, po przedawkowaniu narkotyków. Wokalistka od tego czasu wydała tylko jedno oświadczenie i zniknęła z show-biznesu. Dopiero teraz głos zabrała jej mama.

 • Niszczycielka Demi Lovato

  19-letnia wokalistka i aktorka Demi Lovato swoim najnowszym wywiadem dowiodła, że nie osiągnęła jeszcze pełnej równowagi psychicznej po gwałtownych zawirowaniach w jej życiu prywatnym.

 • Demi Lovato żałuje, że się głupio tłumaczyła

  18-letnia amerykańska wokalistka Demi Lovato przyznaje, że nie była szczera podczas wywiadów, ukrywając swoje problemy i skłonności.

 • Demi Lovato wreszcie potwierdza

  Młoda amerykańska wokalistka, kompozytorka i aktorka Demi Lovato, po miesiącach plotek , publicznie przyznała się do związku z jednym z członków formacji Jonas Brothers.

 • Demi Lovato na szczycie

  1. miejsce zestawienia bestsellerów płytowych magazynu "Billboard" przypadło 16-letniej wokalistce Demi Lovato i albumowi "Here We Go Again".

 • "Nie mogłam iść sama do łazienki"

  20-letnia piosenkarka Demi Lovato wspomina leczenie w zamkniętym zakładzie terapeutycznym.

 • 18-latka okaleczała się. "Chciałam się uwolnić"

  18-letnia wokalistka i aktorka Demi Lovato cierpiała na depresję i okaleczała się. W telewizyjnym wywiadzie młoda gwiazda opowiedziała o swoich przejściach z ostatnich miesięcy.

 • Wyboista droga 17-latki

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Here We Go Again" 17-letniej amerykańskiej wokalistki Demi Lovato.

 • 16-letni piosenkarz z 18-letnią gwiazdą?

  Ta informacja złamie serca fankom 16-letniego Justina Biebera! Jak donoszą plotkarskie media, młody piosenkarz potajemnie spotyka się z 18-letnią wokalistką i aktorką Demi Lovato.

 • Nie akceptuje swojego ciała?

  Rzecznik prasowy nastoletniej gwiazdy Demi Lovato zaprzeczył, jakoby piosenkarka i aktorka trafiła na leczenie z powodu uzależnienia od narkotyków lub alkoholu.

Wideo na temat: demi lovato wywiad
 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.