• Informacje na temat:

  demi moore trafiła do szpitala

Artykuły na temat: demi moore trafiła do szpitala
 • Córki Demi Moore nie chcą jej znać

  Demi Moore (49 l.) po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem (34 l.) wpadła w histerię. Nie była najlepszym przykładem dla swoich córek, bo sama zachowywała się jak nastolatka. Teraz one nie chcą mieć z nią nic wspólnego.

 • Demi Moore przedawkowała?

  To się musiało tak skończyć! Skrajnie wychudzona i wyczerpana 49-letnia gwiazda trafiła do szpitala w Los Angeles. Informację potwierdził jej agent.

 • Córka ratuje Demi Moore

  Ma konwulsje, gorączkę, brała jakieś leki - mówiła zrozpaczona Rumer Willis (23 l.), kiedy dzwoniła na pogotowie, by przyjechało po jej matkę Demi Moore (49 l.). Kiedy aktorka trafiła do szpitala, jej córka wiernie czuwała u jej boku. Czuła się za nią odpowiedzialna. W końcu to z nią Demi szalała ostatnio do upadłego w nocnych klubach, by zapomnieć o niewiernym mężu Ashtonie Kutcherze...

 • Demi Moore trafiła do szpitala

  Demi Moore trafiła do szpitala z powodu "wyczerpania". Gwiazda nie może dojść do siebie po rozpadzie małżeństwa z Ashtonem Kutcherem.

 • Demi Moore zawstydzona

  Amerykańska aktorka Demi Moore jest zawstydzona faktem, że szczegółowe informacje o jej prywatnym życiu przedostały się do mediów. Najpierw świat obiegły wieści o rozstaniu gwiazdy z mężem Ashtonem Kutcherem, a teraz media emocjonują się jej załamaniem psychicznym.

 • Demi Moore na kuracji?

  Kryzys aktorki Demi Moore zdaje się być coraz poważniejszy. Po tym jak pod koniec stycznia gwiazda niespodziewanie trafiła do szpitala, amerykańskie media donoszą, że Moore zdecydowała poddać się terapii.

 • Madonna: Hotel dla wyznawców kabały

  W Londynie ma powstać hotel dla wyznawców kabały, jednego z nurtów judaizmu. W tym celu Madonna, gorliwa "kabalistka", za 7,5 miliona funtów wykupiła pięciopiętrową kamienicę w centrum stolicy Wielkiej Brytanii.

 • Tom Cruise: Lepszy niż się spodziewasz

  Klika dni temu na polskie ekrany wszedł jego kolejny film akcji - "Jack Reacher: Jednym strzałem". Ale Tom Cruise to nie tylko pełne wybuchów i pojedynków na pięści superprodukcje w stylu "Top Gun" i "Mission: Impossible". Chcąc to udowodnić, przypominamy dziesięć dużo bardziej stonowanych kreacji gwiazdora.