• Informacje na temat:

  demi moore twarz

Artykuły na temat: demi moore twarz
 • Demi Moore prasuje zmarszczki

  Demi Moore (44 l.), matka dzieciom, żona przystojnego Astona Kutchera (28 l.) uważa, że kobieta po czterdziestce powinna się odmładzać. Już cztery lata temu oddała się w ręce chirurgów plastycznych, by powrócić do stanu urody z początku trzydziestki, płacąc za to wówczas ponad 3 tysiące euro.

 • Demi Moore: Naturalna piękność

  Demi Moore postanowiła rozprawić się z wszelkimi plotka mi na temat poprawiania swojego wyglądu. Zapewnia, że nigdy nie oddała się w ręce chirurgów, a jej pozbawiona zmarszczek twarz jest wynikiem jej naturalnej urody.

 • Demi Moore: Miałam kilka operacji...

  Demi Moore nie może znieść plotek , iż wydała setki tysięcy dolarów na operacje plastyczne. - Miałam kilka operacji, ale żadnej na twarzy - mówi 47-letnia aktorka.

 • Demi Moore prasuje zmarszczki

  Demi Moore (44 l.), słynna aktorka i żona przystojnego Astona Kutchera (28 l.) uważa, że kobieta po czterdziestce powinna się odmładzać. Już cztery lata temu gwiazda oddała się w ręce chirurgów plastycznych.

 • "Nigdy nie miałam operacji plastycznej"

  Demi Moore postanowiła rozprawić się z wszelkimi plotka mi na temat poprawiania swojego wyglądu. Aktorka zapewnia, że nigdy nie oddała się w ręce chirurgów, a jej pozbawiona zmarszczek twarz jest wynikiem naturalnej urody.

 • Wiecznie młoda Demi Moore

  Specjaliści od Photoshopa po raz kolejny popisali się swoimi umiejętnościami. Demi Moore jeszcze nigdy nie wyglądała tak młodo. W najnowszej reklamie kosmetyków marki Helena Rubinstein bliżej jej do dwudziestolatki niż pięćdziesięciolatki.

 • Córka Bruce'a Willisa robi karierę modelki

  Najstarsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore robi karierę jako modelka. Lata, które Rumer Willis spędziła wśród reflektorów i na czerwonych dywanach procentują - została wybrana twarzą domu mody Badgley Mischka.

 • Plotki ranią jej uczucia!

  Demi Moore wyznała, że nie może znieść plotek na jej temat, głoszących, że wydała setki tysięcy dolarów na operacje plastyczne, tłumacząc, że ranią one jej uczucia.

 • Mucha została twarzą firmy kosmetycznej!

  ...pakietu dołączą kosmetyki, bo właśnie podpisała kontrakt ze słynnym szwedzkim koncernem, którego twarzami do tej pory były m.in. Monica Belluci, czy Demi Moore. Ania swoim nazwiskiem będzie sygnować...

 • Demi Moore: Pod presją

  Może i nie jest najlepszą aktorką (świadczą o tym zresztą cztery Złote Maliny na jej koncie), ale nikt w latach 90. nie wzbudzał tylu emocji co ona, gdy kolejno: spędzała noc z nieznajomym za milion dolarów, uwodziła żonatego, robiła striptiz i goliła głowę na łyso.

Wideo na temat: demi moore twarz
 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...