• Informacje na temat:

  demi moore w sieci

Artykuły na temat: demi moore w sieci
 • Orlando Bloom wpadł w oko Demi Moore!

  Demi Moore (52 l.) zarzuciła sieci na męża Mirandy Kerr.

 • Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore pragnie przelać swoje wspomnienia na papier. Jak informuje agent aktorki, gwiazda nosi się z zamiarem napisania biografii.

 • Demi Moore

  ...modelka w rozbieranych sesjach. W wieku 18 lat wyszła za muzyka Freddiego Moore'a. Ich związek przetrwał cztery lata. Jako 19-latka Moore zaczęła grać w serialu "General Hospital".  W 1986 roku(...). Pozycję aktorki w Hollywood ugruntował komercyjny sukces filmu "Uwierz w ducha" ( Ghost , 1990) oraz kontrowersyjna "Niemoralna propozycja" ( Indecent Proposal , 1993) i "W sieci" ( Disclosure...

 • Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?

 • Oni zaczynali w operach mydlanych!

  Mimo że wiele gwiazd śmieje się z tych, którzy grają w ciągnących się czasami latami telenowelach, to zapominają, że sami właśnie w takich serialach zaczynali. Wymienić można wiele nazwisk, m.in. Demi Moore czy Ryana Phillippe.

 • Demi Moore wraca do gry

  Demi Moore ( "W sieci" , "G.I. Jane", "Striptease" ), która bezskutecznie stara się wrócić do czasów, kiedy była najlepiej zarabiającą aktorką w Hollywood, zostanie bohaterką thrillera "Half Light". Gwiazda wiąże z tą produkcją duże nadzieje - to jej pierwsza główna rola od kilku lat.

 • Żegnaj, pani Kutcher!

  Ashton Kutcher, playboy i bożyszcze kobiet, znany ostatnio z roli Waldena Schmidta w serialu komediowym "Dwóch i pół", zupełnie znika z życia swojej byłej partnerki, aktorki Demi Moore.

 • Moore i Stone: Policjantki z serialu

  Demi Moore ( "Striptease" , "W sieci" ) i Sharon Stone ( "Simpatico" , "Kasyno" ) zagrają w kinowej wersji słynnego w latach 80. serial u "Cagney i Lacey". Hollywoodzkie gwiazdy wcielą się w policjantki z komisariatu w Nowym Jorku.

 • Nowy romans w show-biznesie?

  Przed laty pracowali wspólnie na planie serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Czyżby po rozstaniu z Demi Moore Ashton Kutcher (35 l.) zarzucił sieć na Milę Kunis (27 l.)?

 • Demi Moore u buddyjskich mnichów

  Demi Moore po rozwodzie z Ashtonem Kutcherem zamknęła za sobą kolejny rozdział w życiu. W poszukiwaniu motywacji na dalsze lata aktorka udała się do buddyjskich mnichów żyjących w klasztorze w Indiach. Szuka tam odpowiedzi na pytanie: "co dalej?".

Wideo na temat: demi moore w sieci
 • Chciwość

  Obraz J.C. Chandora ukazuje początkowe stadium kryzysu finansowego, który miał miejsce pod koniec pierwszej dekady XXI wieku. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin i skupia się na działaniach podejmowanych przez kluczowych pracowników dużego banku inwestycyjnego w obliczu finansowej zapaści. Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący dla potężnej firmy inwestycyjnej, mającej swoją siedzibę na słynnym Wall...

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • Ralph Demolka

  Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Potajemnie wkrada się do jej...