• Informacje na temat:

  demi rob

Artykuły na temat: demi rob
 • Adriana Niecko (45 l.) była jedną z najbardziej lubianych gwiazd "Teleexpressu". Gdy niespodziewanie została wyrzucona z TVP przez ówczesnego prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego, znalazła pracę w PZU(...) zburzył jej szczęście - komentuje przyjaciółka. Demi Moore i Bruce Willis pękają z dumy! Ich córka, Rumer, wygrała amerykańską edycję "Tańca z gwiazdami"! Dumny tata był tak wzruszony, że aż się...

 • Laura Łącz: Ważę tyle samo, co przy maturze

  ...zobowiązań. "Robię milion innych rzeczy" - wyznaje. Jest właścicielką 11 kawalerek w stolicy, które wynajmuje. Już to dostarcza jej wielu zajęć. A Łącz opiekuje się jeszcze domem i rodziną, m.in. swoją mamą i synem, który właśnie zaczął studia. Poza tym aktorka jest zdania, że "nadmierne odchudzanie i korzystanie z siłowni w pewnym wieku jest absolutnie niewskazane". Za przykłady podaje Demi...

 • Demi Moore czy Katie Holmes?

  Demi Moore i Katie Holmes walczą o rolę w "Nine", nowym musicalu Roba Marshalla, twórcy przebojów "Chicago" i "Wyznania gejszy" .

 • Sebastian Bach "Give 'Em Hell": Kupcie sobie pudla (recenzja)

  Nie lubię pudli. Mają absurdalne fryzury. I szczekają strasznie wysokim timbrem. W życiu bym sobie pudla nie kupił. Więcej - za darmo bym nie wziął. A tu nagle zaskoczenie - pudla imieniem Sebastian Bach kupuję bez chwili wahania.

 • 12 niedorzecznych plotek, które okazały się prawdą

  Bywają plotki tak kuriozalne, że zasługują jedynie na ironiczny uśmiech. Uśmiech, który zastyga na twarzy, gdy okazują się prawdziwe.

 • Josh Hartnett wraca na ekran

  Josh Hartnett, znany z ról w filmach "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu" i "Czarna Dalia", jest gościem specjalnym 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. W środę, 17 kwietnia, aktor spotkał się z fanami w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

 • Tom Cruise: Lepszy niż się spodziewasz

  Klika dni temu na polskie ekrany wszedł jego kolejny film akcji - "Jack Reacher: Jednym strzałem". Ale Tom Cruise to nie tylko pełne wybuchów i pojedynków na pięści superprodukcje w stylu "Top Gun" i "Mission: Impossible". Chcąc to udowodnić, przypominamy dziesięć dużo bardziej stonowanych kreacji gwiazdora.

 • Wiecznie młode gwiazdy

  Heather Locklear zajęła pierwsze miejsce na liście "wiecznie młodych gwiazd Hollywood". 42-letnia aktorka wyprzedziła w rywalizacji o zaszczytne miano między innymi Michelle Pfeiffer (46 l.), Kim Cattrall (48 l.), Sharon Stone (46 l.).

 • Schumacher na Camerimage

  Na czele tegorocznego jury Konkursu Głównego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage stanie amerykański reżyser Joel Schumacher, laureat Specjalnej Nagrody Plus Camerimage dla Reżysera z 2010 roku.

 • Schumacher oceni polskie filmy

  Joel Schumacher, zeszłoroczny laureat Specjalnej Nagrody Plus Camerimage dla Reżysera, ponownie zawita do Bydgoszczy. Obejmie funkcję Przewodniczącego Jury Konkursu Filmów Polskich.