• Informacje na temat:

  dempsey patrick

Artykuły na temat: dempsey patrick
 • Patrick Dempsey wrócił do żony!

  Patrick Dempsey (50 l.) i jego żona dali sobie drugą szansę!

 • Patrick Dempsey odchodzi z serialu "Chirurdzy"

  "To koniec epoki", "moje serce jest złamane", "umieram razem z nim" - tak fani kultowego serialu "Chirurdzy" zareagowali na wiadomość, że postać przystojnego doktora Dereka Shepherda zostaje uśmiercona. W wyemitowanym wczoraj w USA odcinku serii aktor Patrick Dempsey pojawił się po raz ostatni. Jak podaje magazyn "Hollywood Life" powodem odejścia gwiazdora jest konflikt z producentką.

 • To już oficjalne! Patrick Dempsey (50 l.) i jego żona dali sobie drugą szansę!

 • Dempsey w komedii romantycznej

  Patrick Dempsey dołączył do obsady komedii romantycznej "Valentine's Day", reżyserowanej przez Garry'ego Marshalla.

 • Patrick Dempsey rozwodzi się!

  Żona Patricka Dempseya wniosła pozew o rozwód!

 • Gwiazdor "Chirurgów" kupuje sieć kawiarni

  Amerykański aktor Patrick Dempsey zamierza nabyć sieć kawiarni Tullys, która stoi na skraju bankructwa. Gwiazdor serialu "Chirurdzy" widzi w inwestycji doskonałą okazję do zrewanżowania się mieszkańcom Seattle za życzliwość, jaką obdarzają go od lat.

 • Jennifer Garner i Patrick Dempsey są parą?!

  Jeden z tabloidów przekonuje, że Jennifer Garner (43 l.) i Patrick Dempsey (49 l.) są sobą zauroczeni!

 • Odrzucił rolę dr House'a!

  Dzięki roli doktora Dereka Shepherda zna i kocha go cały świat. Patrick Dempsey, bohater serial u "Chirurdzy", zdradził, że miał kiedyś zagrać słynnego dr House'a, ale z roli... zrezygnował.

 • "Chirurdzy": Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey znaleźli się na zakręcie

  Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey wpadli ostatnio w poważne kłopoty. Meyers nie pierwszy raz sięga po butelkę. Ale jeszcze nigdy nie wyglądał tak dramatycznie. Tymczasem gołym okiem widać, że ostatnie wydarzenia odbiły się też na formie Patricka Dempsey'a.

 • Sydney Pollack gra w filmie

  Sydney Pollack, wybitny hollywoodzki reżyser, twórca filmów "Tłumaczka" i Pożegnanie z Afryką", wystąpi w romantycznej komedii "Made of Honor". Główne role w obrazie grają Patrick Dempsey i Michelle Monaghan.

Zdjęcia na temat: dempsey patrick
Wideo na temat: dempsey patrick
 • Fani "Chirurgów" domagają się wskrzeszenia Dereka!

  Twórcy serialu "Chirurdzy" uśmiercili głównego bohatera. Fani produkcji złożyli petycję, w której żądają przywrócenia Dereka Shepherda. 20 tys. podpisanych serialowych "żałobników" czeka jednak rozczarowanie. Pomysłodawczyni serialu Shonda Rhimes jest nieugięta w swojej decyzji i nie przywróci aktora na plan. Patrick Dempsey w produkcji grał od 2005 roku, czyli od samego początku/ źródło: CNN

 • Transformers 3

  W roku 1969 człowiek po raz pierwszy postawił stopę na Księżycu, jednakże na srebrnym globie nie był pierwszy... Ponad pół wieku później na naszym globie zbliża się ostateczne starcie Autobotów z Deceptikonami. Przyczyną jest odnalezienie przez astronautów cybertroniańskiego statku na Księżycu. W kierunku Ziemi lecą złowrogie oddziały z planety Cybertron, a wśród nich zabójczy Shockwave. Optimus Prime razem z młodym Samem Witwicky (Shia LaBeouf) i resztą Autobotów po raz kolejny musi połączyć...

 • "To nie ja?!"

  Patrick Dempsey ma dystans do siebie. Udowdnił to w programie "Jimmy Kimmel Live".

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...

Dyskusje na temat: dempsey patrick