• Informacje na temat:

  denise richards

Artykuły na temat: denise richards
 • Charlie Sheen chce wrócić do byłej żony!

  Gdy wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, odwrócili się od niego wszyscy poza byłą żoną Denise Richards. Teraz wdzięczny aktor próbuje ją odzyskać.

 • Denise Richards: "Mam potrzeby"

  Aktorka Denise Richards ("Dzikie żądze", "Świat to za mało") regularnie umawia się w hotelach na miłosne spotkania ze swoimi męskimi przyjaciółmi.

 • Charlie Sheen nie chce już płacić na byłą żonę

  Charlie Sheen (48 l.) zapowiedział byłej żonie, Denise Richards, że nie chce już płacić na jej utrzymanie.

 • Denise Richards: Komediowa modelka

  Denise Richards ( "Świat to za mało" , "Dzikie żądze" ) prawdopodobnie dołączy do obsady filmu "Elvis Has Left the Building". Aktorka wcieli się w postać Belindy, zapatrzonej w siebie pięknej modelki. Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

 • Buntownik bez powodu

  Charlie Sheen zdewastował kolejny pokój hotelowy. Aktor, który przebywał w Nowym Jorku wraz z rodziną - byłą żoną Denise Richards oraz córkami, Sam i Lolą - pod ich nieobecność urządził... imprezę!

 • Charytatywni Sheen i Richards

  Amerykańskie aktorskie małżeństwo, Charlie Sheen (39 l.) i Denise Richards (33 l.), postanowiło przekazać na cele charytatywne pieniądze uzyskane ze sprzedaży zdjęć swojej niedawno narodzonej córeczki. Sam Sheen przyszła na świat 9 marca 2004 roku.

 • Była Sheena adoptowała dziewczynkę

  Amerykańska aktorka, Denise Richards , po raz kolejny została mamą. 40-letnia gwiazda i była żona Charliego Sheena adoptowała dziewczynkę.

 • Keanu Reeves i Denise Richards w drodze

  Keanu Reeves ( "Dotyk przeznaczenia" , "Słodki listopad" ) i Denise Richards ( "Świat to za mało" , "Walentynki" ) zagrają główne role w szwedzkim dreszczowcu zatytułowanym "The Devil's Tears". Film opowie o dwojgu uciekinierów, próbujących ukryć się przed zemstą mafii, podróżujących po drogach Europy.

 • Żałuje operacji piersi!

  Denise Richards , znana z filmu "Świat to za mało" o przygodach Jamesa Bonda, żałuje, że powiększyła sobie biust, gdy była nastolatką.

 • Powiększyła biust, teraz żałuje

  Aktorka Denise Richards, dziewczyna Jamesa Bonda, w filmie "Świat to za mało" z Piercem Brosnanem jako agentem 007, żałuje, że powiększyła sobie biust, gdy była nastolatką. Dziś ocenia, że przez ten zabieg, wpędza w kompleksy swoje córki.

Zdjęcia na temat: denise richards
 • Denise Richards
Wideo na temat: denise richards
 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

 • Duchy moich byłych

  Fotograf gwiazd, Connor Mead (MATTHEW McCONAUGHEY) kocha wolność, zabawę i kobiety? w takiej właśnie kolejności. Connor, zatwardziały kawaler bez zobowiązań, który notorycznie zrywa z dziewczynami przez telefon, nie widzi w tym nic złego i w tym samym czasie szykuje się już na kolejne randki. Młodszy brat Connora, Paul, to bardziej romantyczny typ. Już w zasadzie stoi na ślubnym kobiercu. Niestety, w przeddzień tej wielkiej uroczystości Connor swoją jawną drwiną z prawdziwej miłości psuje...

Dyskusje na temat: denise richards
 • Re: "Pierwsza miłość": Joanna Opozda zachwyca fanów

  jak denise richards wychodzila z basenu to miala mokre wlosy :-) a ta to chyba wchodzila do niego tylem hahha

 • Re: - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. By...

  Jej mężczyzna Richie Sambora ją zostawił dla jej przyjaciółki, Denise Richards. Jakbym była mocno zakochana, to też by mnie to załamało i bym się stoczyła....

 • Re: - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. By...

  Za wysoko mierzyła. Mąż Ritchie Sambora gitarzysta z Axel Rose, przyjaciółka - zjawiskowa Denise Richards, której nie mógł się oprzeć żaden mężczyzna, a zwłaszcza mąż Heather, a mieszkali po sąsiedzku. Każda kobieta trzymałaby męża jak najdalej od superlasencji, ale nie naiwna Heather, wierząca w siłę własnego uroku osobistego...

 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  zdradził ją mąż Ritchie Sambora z najlepszą przyjaciółką (Denise Richards), mieszkali po sąsiedzku, ich baseny praktycznie oddzielało niskie ogrodzenie, wystarczył przeskok i niewierni bara bara, nakryła ich na tym Heatcher i od tego momentu zaczęły się jej problemy z kontrolowaniem emocji, nadużywaniem alkoholu, narkotyków. Nie uspokoiła jej małe dziecko, jakie miała z Ritchie Samborą

 • Re: Charlie Sheen i Denise Richards zagrali ...

  taaaak, tyle że Denise zagrała wyłącznie epizodyczna rolę gościnną...trochę za mało, żeby "zakochiwać się" na planie...