• Informacje na temat:

  dennis quaid

Artykuły na temat: dennis quaid
 • 65-letni Dennis Quaid uwiódł studentkę!

  Dennis Quaid ma nową partnerkę. Kobieta mogłaby być jego córką!

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli partnerkę Dennisa Quaida. Wygląda jak jego córka!

  Historia ich miłości jest jak z filmu. Minione dni Dennis Quaid (65 l.) ostatnio postanowił sprawić swojej 27-letniej ukochanej niezwykły prezent. Nie uwierzycie, co wymyślił aktor!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • "Nie jesteśmy przestępcami, jesteśmy artystami"

  Randy Quaid , znany z filmów "Dzień Niepodległości" i "Tajemnica Brokeback Mountain", postanowił wypowiedzieć się na temat swoich ostatnich zatargów z prawem.

 • Dennis Quaid zaręczony!

  Amerykański gwiazdor Dennis Quaid (50 l.), były mąż Meg Ryan, zaręczył się z agentką nieruchomości Kimberly Buffington. Informację o zaręczynach ujawnił w środę, 2 czerwca, rzecznik aktora. Para ma się pobrać w Teksasie.

 • Hollywoodzki aktor z żoną za kratkami

  Hollywoodzki aktor Randy Quaid i jego żona Evi spróbowali szczęścia przed sądem w Santa Barbara w Kalifornii i... przegrali. Para została tym samym wysłana do więzienia za niezapłacony rachunek.

 • Dennis Quaid lotnikiem

  Dennis Quaid ( "Traffic" , "Częstotliwość" ) przypuszczalnie wystąpi w nowej wersji filmu "The Flight of the Phoenix". Nakręcony w 1965 przez Roberta Aldricha obraz był opowieścią o grupie ludzi, których samolot roztrzaskał się na Saharze. Za kamerą remake'u stanie John Moore ( "Za linią wroga" ).

 • To będą hity!

  .... "Vegas", którego głównym bohaterem jest kowboj Ralph Lamb (Dennis Quaid) obejmujący posadę szeryfa Las Vegas. W pozostałych rolach same gwiazdy, m.in.: znany z "Terra Novy" Jason O’Mara...

 • Dennis Quaid: Gigantyczna powódź

  Dennis Quaid ( "Daleko od nieba" , "Męska gra" , "Częstotliwość" ), bohater widowiskowej produkcji "Pojutrze" , apeluje: "Szanujmy przyrodę i żyjmy w zgodzie z naturą". Najnowszy film Rolanda Emmericha, autora głośnego katastroficznego obrazu z 1996 roku "Dzień niepodległości" , tym razem bardzo sugestywnie pokazuje, że światu zagraża nowa epoka lodowcowa.

Zdjęcia na temat: dennis quaid
Wideo na temat: dennis quaid
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...