• Informacje na temat:

  dennis quaid zdjęcia

Artykuły na temat: dennis quaid zdjęcia
 • Dennis Quaid w Alamo

  Na planie filmu "Alamo" spotkają się ponownie reżyser John Lee Hancock i aktor Dennis Quaid ( "Męska gra" , "Traffic" ), którzy współpracowali ostatnio nad dramatem "The Rookie" . Zdjęcia do pechowej produkcji mają rozpocząć się w styczniu przyszłego roku. "Alamo" od dłuższego czasu borykało się z problemami realizacyjnymi.

 • Quaid nie rezygnuje z Nowego Orleanu

  Dennis Quaid ( "Pojutrze" , "Daleko od nieba" ) wyznał, że zamierza opóźnić produkcję swojego najnowszego filmu "Shame On You", tak aby można go było, jak pierwotnie planowano, nakręcić w Nowym Orleanie.

 • Quaid i Haysbert obok Moore

  Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Męska gra" ) i Dennis Haysbert ( "Zagubione seria" , "Miłość i koszykówka" ) kończą negocjacje dotyczące swego występu u boku Julianne Moore ( "Hannibal" , "Ewolucja" ) w filmie "Far From Heaven", nad którym pracuje scenarzysta i reżyser Todd Haynes ("Idol").

 • Malkovich i Quaid w "Batmanie"?

  John Malkovich ( "Niebezpieczne związki" , "Johnny English" ) i Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ) być może wystąpią w filmie "Batman: Intimidation Game". Obaj aktorzy spotkali się z reżyserem opowieści, Christopherem Nolanem ( "Memento" , "Bezsenność" ). Zdjęcia do projektu mają ruszyć na początku 2004 roku.

 • Niewidzialny człowiek lotnikiem

  Tony Curran ( "Gladiator" , "Liga niezwykłych dżentelmenów" ) dołączy do obsady widowiskowego filmu "The Flight of the Phoenix". Pełen akcji obraz opowie o grupie ludzi, których samolot rozbija się na mongolskiej pustyni. Reżyserem projektu jest John Moore ( "Za linią wroga" ), a w postać kapitana maszyny wcieli się Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ).

 • Kłopoty Dennisa Quaida

  Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Traffic" , "Daleko od nieba" ) rozważa przyjęcie głównej roli w filmie "Synergy". Obraz będzie historią człowieka w średnim wieku zmagającego się z problemami rodzinnymi i zawodowymi. Za kamerą stanie Paul Weitz, współtwórca filmów "American Pie" , "Spadaj na Ziemię!" i "Był sobie chłopiec" .

 • Hugh Laurie boi się latania

  Hugh Laurie ( "Stuart Malutki" , "Stuart Malutki 2" , "Maybe Baby" ) zagra jedną z głównych ról w przygodowym filmie "The Flight of the Phoenix". Widowisko jest opowieścią o pasażerach samolotu, którzy muszą ocalić życie po katastrofie maszyny na pustyni. W centralną postać opowieści, dzielnego pilota, wciela się Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ).

 • Topher Grace u braci Weitz

  Topher Grace ( "Traffic" , serial "Różowe lata 70.") przypuszczalnie obejmie jedną z głównych ról w filmie "Synergy". Młody aktor wcieli się w postać zwierzchnika głównego bohatera, którym na ekranie będzie Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ). Twórcami projektu są bracia Chris i Paul Weitz ( "American Pie" , "Był sobie chłopiec" ).

 • Scarlett Johansson córką Dennisa Quaida?

  Scarlett Johansson ( "Ghost World" , "Lost in Translation" ) zapewne dołączy do obsady komedii "Synergy". Obraz ten opowie o losach pracownika reklamy, który musi zmagać się z kłopotami rodzinnymi i zawodowymi. Główną rolę w projekcie zagra Dennis Quaid ( "Częstotliwość" , "Daleko od nieba" ).

 • Niezależny "Far from Heaven"

  Film "Far from Heaven" był triumfatorem tegorocznej edycji nagród Independent Spirit Awards, które wręczono w sobotę, 21 marca. Obraz triumfował w kategoriach: "Najlepszy film", "Aktorka" (Julianne Moore), "Aktor drugoplanowy" (Dennis Quaid). Todd Hynes, twórca filmu, został uznany za najlepszego reżysera, a Edward Lachman uhonorowany został za zdjęcia.

Wideo na temat: dennis quaid zdjęcia
 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...

 • G.I. Joe: Czas Kobry

  Elitarna jednostka wojskowa znana jako G.I. JOE przemierza góry Azji Środkowej, pustynie Egiptu, zatłoczone ulice Paryża, a nawet lodową pokrywę Bieguna Północnego, aby unieszkodliwić podstępnego handlarza bronią DESTRO, stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony tajemniczej organizacji KOBRA i powstrzymać ją od pogrążenia świata w chaosie. Wykonując swoje zadanie, G.I. JOE posługują się technologiami szpiegowskimi i sprzętem wojskowym najnowszej generacji.

 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...