• Informacje na temat:

  depardieu w rosji

Artykuły na temat: depardieu w rosji
 • Gerard Depardieu na czarnej liście na Ukrainie?!

  Gerard Depardieu (66 l.) w końcu się doigrał!

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Gerard Depardieu obywatelem... Rosji?!

  Władimir Putin podpisał dekret o przyznaniu rosyjskiego obywatelstwa aktorowi Gerardowi Depardieu ("Napoleon", "Nędznicy", "Hrabia Monte Christo"). Gwiazdor groził ostatnio, że zrzeknie się francuskiego paszportu po podniesieniu we Francji podatków dla najbogatszych.

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro chce zostać Rosjanką!

  ...jest bardziej rosyjska niż Gerard Depardieu, więc tak jak on zasługuje na zostanie obywatelką tego kraju. Jak na razie jej apel do Władimira Putina przeszedł bez echa. Niektórzy sądzą, że to kara za jej prowokację sprzed roku. Natalia udzieliła wtedy w Rosji wywiadu, ubrana w sweter z tęczową flagą. W Rosji natomiast promowanie takich zachowań jest zabronione prawnie. Z tego powodu wielu...

 • Siedem paszportów Depardieu

  Gerard Depardieu nie poprzestanie na rosyjskim obywatelstwie. Krnąbrny gwiazdor planuje w najbliższym czasie ubiegać się o algierski paszport. To jednak nie koniec...

 • Depardieu w roli Rasputina

  W Rosji trwają zdjęcia do filmu "Rasputin", w którym tytułową rolę kreuje francuski gwiazdor filmowy Gerard Depardieu. Jak twierdzi aktor, poprawki do scenariusza filmowego wprowadził sam premier Rosji Władimir Putin.

 • Depardieu chwali Putina

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który od niedawna jest posiadaczem rosyjskiego paszportu, wychwalał w niedzielę prezydenta Rosji Władimira Putina i ganił jego politycznych przeciwników, mówiąc, że nie stanowią prawdziwej alternatywy.

 • Depardieu dziękuje Putinowi

  W liście opublikowanym w czwartek przez rosyjską telewizję francuski aktor Gerard Depardieu oznajmił, że zwracał się o paszport rosyjski i cieszy się, że tę prośbę spełniono; podkreśla swą sympatię do Władimira Putina i nazywa Rosję "wielką demokracją".

 • Depardieu zameldowany w Rosji

  Francuski aktor Gerard Depardieu, który niedawno otrzymał rosyjskie obywatelstwo, będzie zameldowany w swojej nowej ojczyźnie przy ulicy Demokratycznej - poinformowała w czwartek, 21 lutego, rosyjska państwowa telewizja Pierwyj Kanał.

Zdjęcia na temat: depardieu w rosji
Wideo na temat: depardieu w rosji
 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

 • Witamy w Nowym Jorku

  Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", powraca z mocną opowieścią inspirowaną głośną aferą z udziałem Dominique'a Strauss-Kahna, uzależnionego od seksu byłego dyrektora zarządzającego Międzynarodowym Funduszem Walutowym. Deveraux (Gérard Depardieu) jest potężnym człowiekiem. Przez jego ręce codziennie przewijają się miliardy dolarów, a decyzje mają wpływ na globalną ekonomię. Jednak afera seksualna z udziałem pokojówki z nowojorskiego hotelu doprowadzi do aresztowania i załamania...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.