• Informacje na temat:

  depresja po narkotykach

Artykuły na temat: depresja po narkotykach
 • "Komisarz Alex": Nowy opiekun pomoże Aleksowi pokonać... depresję!

  Dobra wiadomość dla fanów "Komisarza Aleksa". Uwielbiany przez telewidzów serial wraca na antenę TVP1. Na premierę 1. odcinka 9. serii przygód czworonożnego detektywa Jedynka zaprasza już 4 marca o godzinie 20.25.

 • New Order "Blue Monday": Dyskotekowy przebój, który nie jest o depresji

  Blue Monday to potocznie nazwa najbardziej depresyjnego dnia, który przypada zawsze na ostatni poniedziałek w pełnym tygodniu stycznia. W 2015 roku wyliczono, że jest to 19 stycznia. Z "Niebieskim Poniedziałkiem" wielu ludziom luźno kojarzy się utwór "Blue Monday" New Order, jednak te powiązania są mocno nietrafione.

 • Zmarł wokalista Linkin Park! Chester Bennington popełnił samobójstwo! To przez narkotyki?

  Chester Bennington, wokalista Linkin Park powiesił się w swoim domu w Los Angeles. Fani zespołu w szoku!

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Miała depresję

  ...jestem silniejsza, mogę uchylić rąbek tajemnicy. Depresja to poważna sprawa i nie powinno się o niej plotko wać" - podkreśla gwiazda filmów o Spider-Manie.

 • Rodzina Robina Williamsa walczy o pieniądze

  Rodzina Robina Williamsa od śmierci aktora spiera się o spadek. 11 sierpnia 2014 roku gwiazdor popełnił samobójstwo, wieszając się na pasku od spodni w swoim domu.

 • Kirsten Dunst o walce z depresją

  Po ponad dwóch latach od momentu zgłoszenia się do kliniki aktorka Kirsten Dunst , znana z serii "Spider-Man", jest gotowa opowiedzieć o swojej walce z depresją.

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Beata Pawlikowska zatrzymana na lotnisku!

  Była żona Wojtka Cejrowskiego (53 l.) została posądzona o przemyt narkotyków...

 • Hanoi Rocks: 30 lat od tragicznej śmierci Razzle

  30 lat temu, 8 grudnia 1984 roku na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym zginął Nicholas "Razzle" Dingley, perkusista glamrockowej grupy Hanoi Rocks. Za kierownicą siedział pijany Vince Neil, wokalista Motley Crue.

Zdjęcia na temat: depresja po narkotykach
Wideo na temat: depresja po narkotykach
 • Rok temu zmarł Robin Williams. Popełnił samobójstwo!

  Mija pierwsza rocznica śmierci Robina Williamsa. Wybitny aktor i komik zmarł 11 sierpnia 2014 roku. Williams przez wiele lat swoimi rolami rozweselał miliony widzów, ale sam walczył z ciężką depresją. Aktor miał również problemy z alkoholem i narkotykami. 11 sierpnia został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. Policja potwierdziła, że przyczyną śmierci aktora było samobójstwo. Robin Williams zmarł w wieku 63 lat. - To smutne, że ktoś kto potrafił wnieść tyle radości i...

 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Wzruszające komentarze fanów po śmierci Williamsa!

  Śmierć Robina Williamsa wstrząsnęła Ameryką. Fani dzwonili do stacji radiowych i udzielali wywiadów, aby wyrazić swój żal i smutek wobec niespodziewanej straty. Zdobywca Oscara i 4 Złotych Globów miał 63 lata. Zmarł w poniedziałek (11.08 br.). Został znaleziony martwy w swoim domu w północnej Kalifornii. W ostatnich miesiącach aktor leczył się z powodu ciężkiej depresji i uzależnienia od narkotyków. Dokładne przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. Nieoficjalne dane wskazują na samobójstwo....

 • Hotel

  Oto naprawdę zwariowany komediodramat klimatem nawiązujący do słynnego filmu Sophii Coppoli "Między słowami". Czarna komedia Lisy Langseth rozbawiła widzów w rodzinnej Szwecji, stając się jednym z najpopularniejszych filmów 2013 roku. Została też sprzedana do dystrybucji w kilkunastu europejskich krajach. Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka....