• Informacje na temat:

  depresja u gwiazd

Artykuły na temat: depresja u gwiazd
 • Anna Powierza: Kto pomógł jej wyjść z depresji?

  ...się chorobę pokonać. Wszystko dzięki ludziom, których miała wokół siebie. Nie było łatwo, ale dała radę. - Depresja dopadła mnie po dwudziestym roku życia. Byłam na starcie kariery, grałam w popularnym(...) i leków - opowiada "Życiu na gorąco" aktorka. Depresja była jednym ze smutniejszych zdarzeń w jej życiu. - Mam nadzieję, że już nie wróci. Dziś potrafię czerpać radość z drobiazgów, chociażby takich, że...

 • Słynna aktorka Natalie Portman wyjawiła, że kiedy była studentką, cierpiała na ciężką depresję. Choroba miała być spowodowana zażywaniem konkretnych pigułek antykoncepcyjnych, które zostały potem wycofane z rynku.

 • Anna Korcz walczy z depresją? Nie poddaje się

  Anna Korcz (50 l.) ma wiele powodów w swoim życiu do radości. Docenia to, co dostała od losu i nie chce narzekać. Żeby walczyć z jesienną szarugą i z nieciekawym nastrojem dodatkowo gwiazda postanowiła, że zacznie uprawiać sport.

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Olaf Lubaszenko walczył z nadwagą i depresją. Odzyskał radość z życia dzięki tej kobiecie!

  ...latem pojawił się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, którego od kilku lat jest dyrektorem, wszyscy dostrzegli, że jest w znacznie lepszej formie.   Schudł prawie 40 kg, miał więcej energii. Na jego(...) błyskotliwej kariery gwiazda Olafa zaczęła gasnąć.  Choć nie skończył szkoły teatralnej, grał u znakomitych reżyserów, m. in. w słynnym "Krótkim filmie o miłości" Kieślowskiego. Reżyserował kinowe hity...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Hayden Panettiere opowiedziała o depresji poporodowej!

  Aktorka, a prywatnie narzeczona Wladimira Kliczko przeszło rok temu urodziła córeczkę, którą wraz z ukochanym nazwali Kaya Evdokia. Gwiazda zanim zaszła w ciążę wielokrotnie podkreślała, że uwielbia dzieci i nie może się doczekać, kiedy zostanie mamą. Mogłoby się wydawać więc, że po porodzie będzie najszczęśliwszą kobietą na świecie. Niestety, aktorkę dopadła depresja poprodowa. Hayden...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Czartoryska i Trzepiecińska walczą z... depresją

  Anna Czartoryska, czyli Paula z "Nad rozlewiskiem", i Joanna Trzepiecińska, czyli Renata z "Barw szczęścia", znalazły się w gronie gwiazd, które postanowiły wesprzeć działalność Stowarzyszenia "Aktywnie przeciwko depresji" i wystąpiły podczas koncertu "Radość jest..." zorganizowanego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją.

 • Maria Schell: Kariera na własnych zasadach

  Dziesięć lat temu zmarła wielka gwiazda europejskiego kina...

Zdjęcia na temat: depresja u gwiazd
Wideo na temat: depresja u gwiazd
 • Madonna uzależniona od siłowni

  Madonnę na ulicy można spotkać tylko wtedy, gdy gwiazda idzie na siłownię albo właśnie z niej wychodzi. Czy to objaw depresji wywołanej ukończoną w tym roku 50-tką? Madonna zdaje sobie sprawę, że niedługo stanie się karykaturą samej siebie, co spotyka wszystkie gwiazdy chcące oszukać upływ czasu.