• Informacje na temat:

  depresja zdjęcia

Artykuły na temat: depresja zdjęcia
 • Jarosław Kret szuka ukojenia w podróżach! To lek na jego depresję?

  ...w mediach społecznościowych chętnie chwalił się zdjęciami z tej niezwykłej podróży.  To właśnie tam spędził tegoroczną Wielkanoc i był to dla niego czas pełen przemyśleń i refleksji nad życiem...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska wyszła z depresji dzięki... miłości!

  Julia Wróblewska nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od niedawna zajęte. 20-letnia aktorka spotyka się ze studentem logistyki na Akademii Sztuki Wojennej - Michałem Załeskim - i chętnie chwali się tym w mediach społecznościowych, publikując romantyczne zdjęcia z ukochanym. Na początku tego roku Julia Wróblewska publicznie wyznała, że ma problemy emocjonalne i musi przez chwilę odpocząć od...

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Sykut przyznała się do depresji poporodowej! "Do oczu cisną się łzy"

  Ponad pół roku temu Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) została mamą małej Róży. Celebrytka ograniczyła do minimum bywanie na salonach i plany zawodowe, aby oczywiście zająć się pociechą, ale i uporać z poważną depresją, która ją dopadła. Teraz Paulina zdobyła się na odwagę, by opowiedzieć, że macierzyństwo wcale nie jest usłane różami i niekoniecznie wygląda jak na zdjęciach szczęśliwych mam...

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Sarah Connor opowiedziała o depresji

  Życie piosenkarki Sarah Connor (35 l.) nie było tak kolorowe jak wszyscy myśleli. Kilka lat temu przeżywała prawdziwy kryzys.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • ...śniadaniowego coś, do czego można się przyczepić. Kalczyńska do zdjęcia pozuje w skąpym bikini, a wzrok niewątpliwie przyciąga biust. Pod fotką padło kilkukrotnie pytanie, czy jest on sztuczny. Tym...

 • Manic Street Preachers: Gdzie jest Richey James Edwards?

  1 lutego 2015 roku minie 20 lat, odkąd gitarzysta i autor tekstów Manic Street Preachers, Richey James Edwards, zaginął bez śladu. Mimo iż oficjalnie został on uznany za zmarłego, cała sprawa w dalszym ciągu budzi mnóstwo kontrowersji.

Zdjęcia na temat: depresja zdjęcia
Wideo na temat: depresja zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Hotel

  Oto naprawdę zwariowany komediodramat klimatem nawiązujący do słynnego filmu Sophii Coppoli "Między słowami". Czarna komedia Lisy Langseth rozbawiła widzów w rodzinnej Szwecji, stając się jednym z najpopularniejszych filmów 2013 roku. Została też sprzedana do dystrybucji w kilkunastu europejskich krajach. Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka....