• Informacje na temat:

  derek jacobi zdjęcia

Artykuły na temat: derek jacobi zdjęcia
 • "Body/Ciało": Przypowieść o współczesnym człowieku

  Przypowieść o współczesnym człowieku i jego lękach oraz o tym, że nie widzimy tego, co jest najbliżej nas - tak swój film "Body/Ciało", w którym występuje m.in. Janusz Gajos, opisała Małgorzata Szumowska.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało" został zakwalifikowany do Konkursu Głównego 65. MFF Berlinale i jest drugim z rzędu, po głośnym "W imię...", obrazem reżyserki, który będzie reprezentował nasz kraj w walce o prestiżowego Złotego Niedźwiedzia.

 • Derek Jacobi ( "Gosford Park" ) dołączy do obsady filmu "Underworld 2", sequela mrocznej opowieści o wojnie wampirów i wilkołaków. Główną bohaterką horroru, wampirzycę i wojowniczkę Selenę, ponownie zagra Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" ).

 • Hermiona w filmie o Marilyn Monroe

  Emma Watson, gwiazda serii filmów o "Harrym Potterze", prowadzi negocjacje w sprawie występu w dramacie "My Week With Marilyn".

 • Skandalistka Dakota Fanning

  Dakota Fanning ("Wojna światów", "Siła strachu") zagra tytułową rolę w filmie "Effie", będącym biografią Euphemii "Effie" Gray - kobiety, która pod koniec XIX wieku wywołała skandal wśród wiktoriańskiej opinii publicznej. Młoda aktorka wystąpi u boku Grega Wise'a i Toma Sturridge'a.

 • "Memento" i "Mulholland Drive" znowu najlepsze!

  Dziennikarze zrzeszeni w Stowarzyszeniu Krytyków Internetowych wybrali najlepszymi filmami 2001 roku, ex aequo dwie produkcje, wielokrotnie już nagradzane - tajemniczy thriller Davida Lyncha, "Mulholland Drive" oraz dreszczowiec Christophera Nolana, "Memento" . Wyniki głosowania, w którym udział wzięło 96 krytyków, ogłoszono w środę, 2 stycznia.

 • Oscarowy "Gosford Park" na ekranach polskich kin

  Nagrodzony Oscarem za scenariusz film "Gosford Park" Roberta Altmana wchodzi dzisiaj (10 maja) na ekrany polskich kin. Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 30. w Anglii.

 • Daniel Craig: Nie tylko James Bond

  Mimo że zalicza się dziś do niekwestionowanej czołówki hollywoodzkich gwiazdorów, swą renomę Daniel Craig zawdzięcza nie tylko roli Jamesa Bonda, którą po raz pierwszy wykreował w 2006 roku w filmie "Casino Royale". Zanim przywdział garnitur agenta 007, miał już na koncie kilka wspaniałych kreacji.