• Informacje na temat:

  dereszowska anna mąż

Artykuły na temat: dereszowska anna mąż
 • Anna Dereszowska odwołała ślub!

  Anna Dereszowska (34 l.) nie zostanie w najbliższym czasie żoną.

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • "Barwy szczęścia": Anna Dereszowska nie chce być żoną!

  Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia", jest od prawie dwóch lat zaręczona z fotografem Danielem Duniakiem, ale wcale nie zamierza wychodzić za niego za mąż! - Syn związał nas ze sobą bardziej niż zrobiłby to ślub - mówi aktorka.

 • W nowym serialu zagra ze swoim partnerem

  Anna Dereszowska razem ze swoim życiowym partnerem - Piotrem Grabowskim zagra w nowym serialu "Siła wyższa".

 • Porzuci ciężarną Dereszowską?

  ...27-letnia Anna Dereszowska jest w zaawansowanej ciąży z aktorem Piotrem Grabowskim. Nie wzięli jeszcze ślubu, ponieważ do niedawna przeszkodą była... żona Grabowskiego, która nie zgadzała się na rozwód.

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Dereszowska stara się o kolejne dziecko

  Piękna aktorka, Anna Dereszowska, chce podobno jak najszybciej zajść w kolejną ciążę.

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • "Prawo Agaty": Agata i Marek pójdą na noże!

  Na balu adwokatów Iwona (Anna Dereszowska) rozdzieli Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota), a Dorota (Daria Widawska) pozwoli się uwodzić mecenasowi Tulińskiemu (Piotr Grabowski). Sprawdź szczegóły!

 • Z wizytą w Leśnej Górze!

  Znani aktorzy zawsze twierdzili, że ten serial jest wyjątkowy i chętnie zgadzali się w nim zagrać - nawet niewielkie role. Tej jesieni jednak lista gości, którzy pojawią się jako pacjenci i ich bliscy, jest naprawdę imponująca!

Dyskusje na temat: dereszowska anna mąż
 • Re: Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  to nie jest złośliwość ale faktycznie wygląda o wiele poważniej niż ma, dałabym jej koło czterdziestki :), "grube" rysy twarzy i taki sam nieładny charakter :) żona Piotra Grabowskiego Pani Marta Konarska jest o wiele ładniejsza mimo że strasza, to delikatna blondynka o szlachetnej urodzie i również takim charakterze. Teraz Jej były mąż chciałby do niej wrócić, może zobaczył Jej klasę, ale

 • Re: Na dobre i na złe

  Kurier TV: W serialu "Na dobre i na złe", w którym gra pani Magdę Soszyńską, niedługo wyjdzie na jaw tajemnica dotycząca jej córeczki Tosi. Jak wpłynie to na losy bohaterki?Anna Dereszowska: - Dramatycznie - kiedy mój serialowy mąż dowie się prawdy na temat pochodzenia Tosi, jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszy. Na szczęście będzie to przejściowe. Wkrótce Soszyńscy otrzymają propozycję

 • Re: Na dobre i na złe

  Kurier TV: W serialu "Na dobre i na złe", w którym gra pani Magdę Soszyńską, niedługo wyjdzie na jaw tajemnica dotycząca jej córeczki Tosi. Jak wpłynie to na losy bohaterki? Anna Dereszowska: - Dramatycznie - kiedy mój serialowy mąż dowie się prawdy na temat pochodzenia Tosi, jego stan zdrowia gwałtownie się pogorszy. Na szczęście będzie to przejściowe. Wkrótce Soszyńscy otrzymają propozycję