• Informacje na temat:

  dereszowska i jej nogi

Artykuły na temat: dereszowska i jej nogi
 • Anna Dereszowska pokazuje nóżkę i pali papierosa w Międzyzdrojach

  W Międzyzdrojach ruszył słynny Festiwal Gwiazd. Pierwszego dnia widzowie mogli zobaczyć m.in. występ Kayah (50 l.), Stanisława Soyki (59 l.) czy Anny Dereszowskiej (37 l.). Ta ostatnia zaprezentowała się publiczności w kusej mini podkreślającej jej zgrabne nogi. Było śmiesznie, a zarazem strasznie. Na scenie pojawił się także Rafał Maserak z tancerką. Publiczność zamarła.

 • Anna Dereszowska z brodawkami

  Zimne, wyrachowane damy i złe królowe to jej specjalność. Anna Dereszowska przyznaje, że w dubbingu otrzymuje zazwyczaj role "twardych kobiet, które zawsze wiedzą czego chcą." Taką bohaterką jest również Wiedźma z Północy, której aktorka użyczyła głosu w komedii "Goryl Śnieżek w Barcelonie" (w kinach od piątku).

 • Dereszowska i Grabowski: Zaskakujące rozstanie

  ...wyjątkowe. Nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie", tłumaczyła dziennikarzom Ania. Ale na jej głowę i tak spadły gromy. Przecież kiedy się związali, Piotr miał żonę i dwójkę dzieci. Dereszowskiej zarzucano(...), mieszkam w innym mieście, mam małą córeczkę. Nastąpiła kompletna zmiana mojego życia", przyznawał szczerze w wywiadach. Ale za każdym razem podkreślał, że nigdy nie żałował swojej odważnej decyzji. Wtedy...

 • Ich trzech, ona jedna

  Scenariusz Ilony Łepkowskiej, za kamerą specjalista od kryminału - Wojciech Wójcik. Taka mieszanka przy okazji komedii romantycznej zapowiada się intrygująco. Zwłaszcza, że w rolach głównych zobaczymy Katarzynę Maciąg, Lesława Żurka i Borysa Szyca.

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  Anna Dereszowska, Dominika Ostałowska, Katarzyna Glinka, Andrzej Grabowski i Joanna Koroniewska zdradzili nam, jak wyglądają u nich przygotowania i obchody świąt wielkanocnych. Ciekawi? Sprawdźcie sami!

 • Zemsta bywa słodka

  W serialu "Siła wyższa" Anna Dereszowska pokaże pazury! Grana przez nią Dorota postanawia bowiem skutecznie rozprawić się ze swoim wrogiem - rozkochać w sobie do szaleństwa jego brata, a potem go... porzucić!

 • Zemsta idealna: Rozkochać i rzucić!

  W serialu "Siła wyższa" Anna Dereszowska pokaże pazury! Grana przez nią Dorota postanawia bowiem skutecznie rozprawić się ze swoim wrogiem - rozkochać w sobie do szaleństwa jego brata, a potem go... porzucić!

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Ojcowie w serialach. Kumple czy tyrani?

  Nieobecni, nadgorliwi, przyjacielscy lub zagubieni. Serialowi ojcowie w relacjach ze swoimi dziećmi starają się, jak umieją, być idealnymi tatusiami, ale czasem los rzuca im kłody pod nogi.

 • "Siła wyższa": Nowy serial TVP

  Jesienią widzów TVP1 czeka prawdziwa uczta... duchowa. Nowy, 13-odcinkowy, serial komediowy "Siła wyższa", którego akcja toczy się w klasztorze franciszkanów oraz w sąsiadującym z nim "przez miedzę" ośrodku buddyjskim.

Zdjęcia na temat: dereszowska i jej nogi