• Informacje na temat:

  dereszowska partner

Artykuły na temat: dereszowska partner
 • Anna Dereszowska pogodziła się z byłym facetem. Mediował obecny partner

  Choć po rozstaniu Anna Dereszowska (36 l.) i Piotr Grabowski (49 l.) byli w konflikcie, zdołali się pojednać. W dużej mierze dzięki obecnemu partnerowi aktorki.

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Anna Dereszowska znalazła receptę na szczęście

  Budowanie patchworkowej rodziny to duże wyzwanie, ale poukładana Ślązaczka Anna Dereszowska (38 l.) dobrze sobie radzi z tym niełatwym zadaniem. Dotąd niemal wszystko układało się po jej myśli, jednak ostatnio w jej domu nie brakuje napięć i nerwowej atmosfery... Jaki to ma wpływ na jej związek? Aktorka ma dwoje dzieci - Lenę, której ojcem jest były partner Anny, Piotr Grabowski oraz Maksa...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Anna Dereszowska urodziła!

  Anna Dereszowska (34 l.) urodziła swoje drugie dziecko!

 • W nowym serialu zagra ze swoim partnerem

  Anna Dereszowska razem ze swoim życiowym partnerem - Piotrem Grabowskim zagra w nowym serialu "Siła wyższa".

 • Anna Dereszowska w końcu powie „Tak”! Jest już gotowa?!

  Z ukochanym partnerem ma synka, a jego rodzice są wspaniałymi dziadkami. Mimo że pracują, zawsze znajdą czas, by im pomóc. Anna Dereszowska (38 l.) i Daniel już tworzą rodzinę. Wkrótce ją sformalizują...

 • Dereszowska gra z chłopakiem

  "Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie" - tak Anna Dereszowska opowiada o grze ze swym życiowym partnerem Piotrem Grabowskim.

 • Anna Dereszowska szczęśliwa! Niespodzianka na wakacjach

  ...w show-biznesie, w którym nietrudno o zawiść i intrygi, z pewnością jest dla aktorek bardzo cenna. Na wakacjach Dereszowska mogła nieco odpocząć od obowiązków mamy, ponieważ jej młodszy partner(...)", Dereszowska wybrała się na wymarzony urlop do Portugalii.  Wzięła ze sobą dzieci: 9-letnią Lenkę, ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim, i dwuletniego synka Maksa, który jest dzieckiem obecnego...

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

Zdjęcia na temat: dereszowska partner
Dyskusje na temat: dereszowska partner
 • Re: Piotr Grabowski i Anna Dereszowska: Dlaczego ich związek nie przetrwał?

  Znaczy sie, on zdradzil, ona winna. Panie Piotrus pan, niechze pan wraca do przedszkola, pobawi sie w piaskownicy z rowiesnikami emocjonalnymi a nie nam tu trelemorele opowiada. Wyrazy wspolczucia dla bylej partnerki. Taki partner jak Piotrus Pan to skaranie boskie. Uchowaj Boze od ognia, wody, zarazy i takich facetow.

 • Re: Anna Dereszowska, czyli Magda Soszyńska ...

  Mnie też zdarzyło się pracować z Anną Dereszowską - wspaniałe doświadczenie spotkania z profesjonalizmem. a przy tym osoba niezwykle skromna, uczynna, miła, serdeczna. Łatwo nawiązuje kontakt, nie zadziera nosa, wita się ze wszystkimi, bez przesadnego sadzenia się w stylu "gwiazdą jestem ja, a cała reszta to tylko blade tło". Ważny jest oświetleniowiec, dźwiękowiec, reżyser, partner sceniczny