• Informacje na temat:

  dereszowska rodzice

Artykuły na temat: dereszowska rodzice
 • Anna Dereszowska jednak ochrzci 8-letnią córkę!

  Anna Dereszowska (35 l.) nie jest osobą wierzącą. Tymczasem jej córka chce przyjąć chrzest.

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • Anna Dereszowska odlicza tygodnie do porodu!

  Anna Dereszowska (34 l.) mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa.

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • ​"Barwy szczęścia": Anna Dereszowska znów została mamą!

  Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia", po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Anna Dereszowska stanęła przed trudnym wyborem! Gdzie spędza świąteczny czas?

  Wahała się niemal do ostatniej chwili.  Przecież dotąd Anna Dereszowska Wigilię spędzała zawsze w rodzinnym domu w Mikołowie, na Śląsku.  Także Lenka (7 l.), jej córka ze związku z aktorem Piotrem(...), a aktorka miała wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia. - Pogodzić się tego nie da, bo jedni rodzice mieszkają na północy, a drudzy na południu Polski - powiedziała w niedawnej rozmowie...

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Anna Dereszowska: Ile zarobiła na udziale w roaście Kuby Wojewódzkiego?

  Aktorka opowiadała w programie nieprzyzwoite dowcipy i śmiała z pełnych wulgaryzmów komentarzy na swój temat. Dotyczyły one jej rzekomych licznych romansów, w tym z Kamilem Durczokiem. Język aktorki szokował. Spowodował też problemy w innej produkcji, w której występuje Anna. Chodzi o "Małych gigantów", gdzie rywalizują utalentowane maluchy. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", niektórzy rodzice...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Podryw "na gołębia"

  Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi, oficjalny teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

Dyskusje na temat: dereszowska rodzice
 • Re: Anna Dereszowska kończy dziś 32 lata

  Nie lubie tej baby ,jest brzydka zapatrzona w czubek własnego nosa.Taką pamiętam ją z Złotopolskich ! Rozbiła małżeństwo ,to dodatkowy minus.Takim widac najlepiej płacą,nie ma widać żadnych wyrzutów sumienia .Rodzice się cieszą haha