• Informacje na temat:

  dermot mulroney zdjęcia

Artykuły na temat: dermot mulroney zdjęcia
 • Marta Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  Marta Żmuda Trzebiatowska została obsadzona w roli Kasi w amerykańskiej komedii romantycznej pt. "Love, Wedding, Marriage" w reżyserii Dermot Mulroney - potwierdza Round Table Ventures, producent programów telewizyjnych.

 • Craig T. Nelson: Mąż Diane Keaton

  Craig T. Nelson ( "Sekta" ) zagra męża Diane Keaton ( "Lepiej późno niż później" ) w komedii romantycznej "The Family Stone". W filmie wystąpią także Dermot Mulroney ( "Schmidt" ) i Sarah Jessica Parker ( "Seks w wielkim mieście" ). Zdjęcia rozpoczną się 28 lutego, w Nowym Jorku.

 • Vincent Perez złym doktorem

  Diane Kruger ("Troja") i Vincent Perez ("Królowa Margot") wystąpią w thrillerze "Run for Her Life" o nielegalnej transplantacji organów ludzkich. Obok nich pojawią się też Sam Shepard i Rosanna Arquette.

 • Zagra nauczycielkę lesbijkę

  Selma Blair kończy negocjacje odnośnie roli nauczycielki-lesbijki w dramacie "Driving Lessons".

 • Sarah J. Parker: Zła narzeczona

  Sarah Jessica Parker, gwiazda kultowego serial u "Seks w wielkim mieście" , wystąpi w nowej komedii romantycznej, do produkcji której przygotowuje się studio Fox 2000. Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Thomas Bezucha ("The Big Eden").

 • "Sierpień w hrabstwie Osage" już w kinach

  Amerykańska komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" ("August: Osage County") w reżyserii Johna Wellsa trafi w piątek, 24 stycznia, do polskich kin. W obsadzie są Meryl Streep i Julia Roberts, które otrzymały za te role nominacje do Oscarów.

 • Julianne Nicholson: Kobieta pełna tajemnic

  Dzień przed ceremonią wręczenia Złotych Globów Julianne Nicholson wyznała mi, że nie ma zamiaru w niej uczestniczyć. - Będę oglądać ją, siedząc na kanapie, w piżamie, kiedy już położę dzieciaki spać.

Wideo na temat: dermot mulroney zdjęcia
 • Przetrwanie

  "Przetrwanie" (tytul oryginalny "The Grey") W sercu Alaski rozbija się samolot. Na miejscu ginie 117 pasażerów, a tylko ośmiu mężczyznom udaje się przeżyć. Na skutym lodem odludziu, bez kontaktu ze światem, bez ciepłej odzieży i jedzenia każdy z nich musi się zmierzyć z siłami natury i z samym sobą. Uznani za zaginionych, ścigani przez stado wygłodniałych wilków, nie mieliby żadnych szans na przetrwanie, gdyby nie jeden z nich. Jeszcze wczoraj chciał umrzeć, dziś będzie walczył, by przeżyć...

 • Naznaczony: Rozdział 3

  Nieczęsto na ekranach kin możemy oglądać klasyczny horror. Seria "Naznaczony" jest hołdem wobec klasyki gatunku. Trzecia część filmu to prequel; nawiedzona rodzina Lambertów korzysta z pomocy uzdolnionego medium - Elise Rainier, dzięki której dowiemy się, jak doszło do tragicznych wydarzeń.

 • Jobs

  Biografia jednego z największych wizjonerów dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery