• Informacje na temat:

  designu zaprezentowane

Artykuły na temat: designu zaprezentowane
 • W stylu glamour

  Serial "Samo życie" podczas wakacji przechodzi lifting. Przy zmianie wizerunku głównych bohaterów pracuje sztab stylistów i fryzjerów, zatrudniono również nowych scenarzystów, a wszystko po to, aby już pod koniec sierpnia zaprezentować "Samo życie" w stylu... glamour.

 • Pierwszy Przegląd Filmów Internetowych: Szczegóły

  Już w najbliższy piątek, 24 maja, rozpoczyna się 42. Krakowski Festiwal Filmowy. W czasie trwania imprezy odbędzie się pierwszy w Polsce Przegląd Filmów Internetowych. Jedną z gwiazd przeglądu będzie Craig Frazier, znany ilustrator i twórca animacji. Organiztorzy festiwalu zaprezentują jego cztery filmy. Znana internetowa organizacja Hungry For Design pokaże m.in. obraz "Red Hot Car".

 • Wystawa okładek albumów

  W londyńskiej "Barbican Art Gallery" od września do połowy stycznia będzie można oglądać wystawę, na której zostaną zaprezentowane okładki płyt i plakaty poświęcone brytyjskim muzykom.

 • Ubierać się jak John Malkovich

  Znany amerykański aktor John Malkovich zaprezentuje w Paryżu swoją kolekcję mody męskiej. W grudniu aktor otworzy też w stolicy Francji tymczasowy sklep. Co ciekawe, Malkovich nie jest w świecie mody debiutantem.

 • "Samo życie" w stylu glamour

  Serial "Samo życie" podczas wakacji przechodzi lifting. Przy zmianie wizerunku głównych bohaterów pracuje sztab stylistów i fryzjerów, zatrudniono również nowych scenarzystów, a wszystko po to, aby już pod koniec sierpnia zaprezentować "Samo życie" w stylu... glamour.

 • "Etiuda" poszerza horyzonty

  W piątek, 18 listopada, rusza 12. edycja krakowskiego festiwalu "Etiuda", który prezentuje najciekawsze osiągnięcia w dziedzinie filmu studenckiego. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć formułę festiwalu. Obok etiud fabularnych, dokumentalnych i eksperymentalnych - po raz pierwszy odbędzie się konkurs filmów animowanych. Festiwal zmienia w związku z tym nazwę na "Etiuda&Anima". Po raz pierwszy w historii projekcje odbywać będę się w kinie Kijów.

 • Dębica Goodfest: Mamy laureata!

  Zwycięzcą organizowanego przez Muzzo.pl konkursu "Zagraj na Dębica Goodfest" został muzyk występujący pod pseudonimem Blossom. W nagrodę artysta wystąpi podczas dębickiej imprezy.

 • Justyna Steczkowska: Szalona noc

  Jedną z gwiazd sylwestrowej nocy we Wrocławiu będzie Justyna Steczkowska. Wokalistka uchyliła nieco kulis swojego występu.

 • "Projektanci na start": Zwycięzcą został...

  Zwycięzcą pierwszego polskiego modowego talent show "Projektanci na start", emitowanym na kanale Foxlife, został Pjotr Górski. To on po 12 odcinkach zachwycił grono jurorów i zdobył bilet do świata wielkiej mody.

 • FreeFormFestival w weekend

  Tricky, Azealia Banks, Woodkid, Novika, Parachute Youth - to główne atrakcje dziewiątej edycji FreeFormFestival, poświęcony muzyce niezależnej. Impreza odbędzie się 10 i 11 maja w warszawskiej Soho Factory.

Wideo na temat: designu zaprezentowane
 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Whisky dla aniołów

  Robbie, Albert, Rhino i Mo spotykają się na życiowym zakręcie. Są bezrobotni i spłukani, ale mogą na siebie liczyć. Mo to kleptomanka, która niczego się nie boi. Albert nie wie, w jakim roku żyje, ale potrafi błysnąć genialnym pomysłem. Robbie ma wrażliwy węch i głowę na karku, a Rhino poczucie humoru, które rozbroi każdego. Razem mogą wszystko. Czeka na nich najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną. "Whisky dla aniołów", najnowszy film Kena Loacha, stał...

 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...