• Informacje na temat:

  deska

Artykuły na temat: deska
 • "M jak miłość": Ostatnia deska ratunku?

  Zuza, kompletnie załamana, wpada na Deszczową... I błaga Kingę o pomoc.

 • Don Airey zagra w Warszawie

  Don Airey, klawiszowiec Deep Purple 21 marca na deskach Progresja Music Zone (Noise Stage) w Warszawie zaprezentuje swój własny projekt.

 • Tomasz Barański o 55-letniej partnerce z "TzG": Sztywna jak deska!

  ...jak deska do prasowania i do tego niepotrzebnie skacze jak kangur. Chce się uczyć, jest pełna energii. Pracujemy nad tym, aby technika weszła w ciało. Miałem pewne obawy, ale czuję, że mi ufa" - mówi...

 • Przemysław Bluszcz jako Nikodem Dyzma

  Na deski Teatru Syrena przeniesiono liczącą sobie ponad 80 lat powieść autorstwa Tadeusza Dołęgi - Mostowicza. Jej ekranizacja z Romanem Wilhelmin w roli głównej okazała się niebywałym sukcesem. Do dziś, mimo upływającego czasu, jest chętnie oglądana przez kolejne pokolenia fanów zaskakujących przygód Nikodema.

 • Magda Gessler tańczy z deską do krojenia w rytm disco polo. Będzie hit internetu?

  Magda Gessler (65 l.) na swoim instagramowym koncie lubi publikować zabawne filmiki. Ostatnio pokazała, jak gotuje i tańczy, słuchając muzyki disco polo.

 • Joanna Brodzik: Nie żałuję, że wróciłam

  Po dwunastu latach nieobecności wraca na deski teatru w sztuce, która rozbawia do łez, ściska za gardło i wbija w fotel. Joanna Brodzik zdradziła nam, co zdecydowało o tym, że przyjęła rolę boksującej lesbijki.

 • Tyszka chwali się: Mam podgrzewaną deskę klozetową!

  ...deskę klozetową ... do dowolnej temperatury... bardzo mi się to podoba - zawsze to trochę ciepła w zimnym Paryżu. Podłoga też podgrzewana - ale to już normalka - deska ma jeszcze różne programy i inne...

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał po raz pierwszy na deskach teatru

  ...szerokiej publiczności telewizyjnej i filmowej. Tym razem zmierzy się z trudną sztuką grania na scenie. Efekty jego pracy można będzie podziwiać jesienią i zimą na deskach warszawskiego Teatru Syrena.

 • Sting: Ostra krytyka musicalu wokalisty

  26 października 2014 r. na deskach Broadwayu zadebiutował musical "The Last Ship" Stinga. Sztuka nie została jednak zbyt entuzjastycznie przyjęta, a większość krytyków uznała nowe dzieło Brytyjczyka za nudne i pełne błędów.

Zdjęcia na temat: deska
Wideo na temat: deska
 • Barbara Sienkiewicz wdzięczna Łukaszewiczowi! "To była moja ostatnia deska ratunku"

  Olgierd Łukaszewicz jest bardzo zaangażowanym społecznie aktorem. Od kilku miesięcy wspiera i pomaga w staraniach o specjalną rentę dla aktorki Barbary Sienkiewicz, 60-letniej matki bliźniąt. "Dla mnie to była ostatnia deska ratunku. Ja nie miałam już innej drogi. Mogłam nic nie zrobić, albo przyjść do pana prezesa i spytać się czy będzie jakakolwiek nadzieja na cokolwiek" - wyznała aktorka

 • Pogrzebany

  Budzi się. Wokół jest ciemno. Woła o pomoc, ale jego głos odbija się od desek. W końcu udaje mu się znaleźć zapalniczkę. Nerwowo rozpala płomień. Orientuje się, że leży zamknięty w trumnie. W jego kieszeni dzwoni telefon... Paul Conroy (Ryan Reynolds) pracował na kontrakcie w Iraku. Pewnego dnia zostaje porwany przez grupę Irakijczyków podczas zorganizowanego przez nich ataku. Kolejną rzeczą jaką pamięta jest pobudka w zakopanej pod ziemią trumnie - zostaje pogrzebany żywcem. Nie zna swojego...

 • "Świat według Kiepskich": Bloopers vol.1

  „Deska do prasowania chciała mnie zabić!”, czyli najświeższa porcja najzabawniejszych wpadek z planu „Świata według Kiepskich”.

 • Zwycięzca

  "Zwycięzca" to monumentalna, poruszająca i urzekająca siłą wyrazu opowieść o nieznanych i ciemnych kulisach władzy i życia Benito Mussoliniego. Przedstawiony w filmie historyczny epizod nie był nigdy traktowany poważnie, a w historii zazwyczaj pomijano go milczeniem. Bellocchio postanowił przywrócić światu historyczną prawdę i pokazał ją w formie wyrafinowanego estetycznie, operowego oratorium, łączącego wytrawny obraz, urzekającą muzykę i doskonałą grę aktorów. Mimo że film oparty został na...

Dyskusje na temat: deska