• Informacje na temat:

  deskach teatru

Artykuły na temat: deskach teatru
 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał po raz pierwszy na deskach teatru

  ...szerokiej publiczności telewizyjnej i filmowej. Tym razem zmierzy się z trudną sztuką grania na scenie. Efekty jego pracy można będzie podziwiać jesienią i zimą na deskach warszawskiego Teatru Syrena.

 • Tomasz Schuchardt: Agata Kulesza jest charakterna

  - Agata Kulesza jest charakterna, ale to zależy od ludzi, z którymi przebywa - mówi Tomasz Schuchardt. Z odtwórczynią głównej roli w filmie "Ida" aktor spotkał się na deskach Teatru Ateneum, gdzie oboje grają w spektaklu "Mary Stuart".

 • ​Maciek Musiał debiutuje na deskach teatru!

  Marian Opania, Marta Lipińska, Katarzyna Herman i - debiutujący w Teatrze Telewizji - Maciej Musiał, znany z serialu "rodzinka.pl", będą gwiazdami nowej sztuki autorstwa i w reżyserii Juliusza Machulskiego, "Matka brata mojego syna".

 • Edyta Herbuś w spektaklu "Diwa"

  To dla mnie skok na głęboką wodę - mówi Edyta Herbuś o udziale w spektaklu na deskach Teatru Żelaznego. Aktorka gra tam w duodramie "Diwa", w którym partneruje Małgorzacie Bogdańskiej. To pierwsza dramatyczna rola Herbuś, dlatego aktorka jest zdeterminowana, by poruszyć widzów swoją grą.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak musi zamknąć swój teatr?

  ...z restrukturyzacją zespołu. Robimy wszystko, by uratować naszą scenę... - napisał aktor w komunikacie zamieszczonym na fanpage'u teatru. Tomasz Karolak nie kryje, że powodem kłopotów jego teatru jest(...) z zarządem teatru zdecydował się już na odwołanie planów repertuarowych na sezon 2015/2016, odwołał też zaplanowane na jesień spektakle - nawet te, na które bilety sprzedawały się na pniu. - Nie chcemy...

 • Borys Szyc: Niespokojny duch

  W tym sezonie Borys Szyc dołączył do obsady hitowego serialu "Lekarze", gra w "Czasie honoru", a na deskach teatru pojawia się w dwóch głównych rolach. Choć mawiają, że jeszcze trochę, a wyskoczy z lodówki, to chciałoby się mieć taką lodówkę.

 • "Na dobre i na złe": Teatr jest jak spacer po linie

  ...- Jednych środków używa się w teatrze, zupełnie innych w telewizji. Na pewno pewnego rodzaju spełnienie artystyczne odnajduję na deskach teatru - mówi aktorka.  Za to dzięki serialowi mam okazję pracować z kamerą, spotykać fajnych ludzi - wyznaje aktorka w wywiadzie na internetowej stronie teatru - kontynuuje Emilia.  - Praca przy filmie czy serialu jest szybsza, mówiąc najogólniej...

 • Zmarł aktor Janusz Kubicki

  Janusz Kubicki, aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, znany m.in. z seriali "Stawka większa niż życie", "Lalka" i "Vabank", zmarł w środę w Łodzi.

 • Zofia Zborowska narzeka na pracę z mamą: Krzyczy do mnie przez cały teatr. Zmieniłam garderobę!

  Zofia, która podkreśla, że "do wszystkiego doszła sama", niejednokrotnie miała już możliwość pracy ze swoim ojcem, Wiktorem Zborowskim. Występowali razem w spektaklu "Zemsta" na deskach warszawskiego Och-Teatru oraz "Pod mocnym aniołem" wystawianym w Teatrze Polonia. Aktorka twierdzi, że ojciec wypowiadał się na temat jej roli i udzielał jej rad, starał się jednak trzymać z boku, tak aby dać...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska popularna w Londynie

  - Jestem bardzo popularna wśród młodych Polaków w Londynie - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka wielokrotnie odwiedzała już stolicę Wielkiej Brytanii z Teatrem Kwadrat, który często daje gościnne występy za granicą.

Zdjęcia na temat: deskach teatru
Wideo na temat: deskach teatru
 • Anna Dymna

  Anna Dymna jest wszechstronną aktorką. Od dziesięcioleci świetnie odnajduje się na dużym ekranie oraz deskach teatru. Często można podziwiać ją także w spektaklach emitowanych w telewizji. Ostatnimi czasy wystąpiła m.in. w "Panu Jowialskim" autorstwa Aleksandra Fredry.

 • Antboy

  Wyobraź sobie, że masz na imię Amanda i jesteś śliczną dziewczyną, do której wzdycha każdy chłopiec w szkole. Kogo wezwiesz na pomoc, kiedy zostaniesz porwana przez superzłoczyńcę gotowego zrobić wszystko, żeby zemścić się na twoim ojcu - szefie korporacji przeprowadzającej eksperymenty genetyczne? Wiadomo. SUPERMRÓWKĘ! Superbohatera ukrywającego się pod postacią pulchnego, zamkniętego w sobie Pelle - dwunastolatka tak nudnego, że koledzy ze szkoły nawet nie zawracają sobie głowy zaczepianiem...

 • Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

  Doda od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Tomka Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku". (Agencja TVN/x-news)

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

Dyskusje na temat: deskach teatru