• Informacje na temat:

  dev patel

Artykuły na temat: dev patel
 • Freida Pinto i Dev Patel rozstali się!

  Freida Pinto (30 l.) i Dev Patel (24 l.), którzy zakochali się w sobie na planie filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, po sześciu latach zakończyli swój związek.

 • Trzeci sezon "Newsroom" od 8 grudnia w HBO

  Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

 • "Newsroom" wraca do HBO

  ...​Drugi sezon serialu "Newsroom" zadebiutuje 15 lipca w HBO GO i 3 sierpnia na antenie HBO. Produkcja jest dziełem Aarona Sorkina, a w rolach głównych występują Jeff Daniels i Emily Mortimer. Ponownie w serialu pojawią się m.in. Jane Fonda, Olivia Munn, Dev Patel i Sam Waterston. Serial był dwukrotnie nominowany do Złotych Globów w kategorii najlepszy serial telewizyjny i najlepsza rola męska.

 • "Drugi Hotel Marigold" : Ładnie spakietowana starość

  Film Johna Maddena to urokliwa wydmuszka polana bollywoodzkim sosem. "Drugi Hotel Marigold" odgrzewanym kotletem nie jest, choć daleko mu do świeżości pierwszej części.

 • ...świat w poniedziałek, 8 grudnia Kolejny hollywoodzki związek nie przetrwał próby czasu! Do grona byłych par dołączyli właśnie Freida Pinto i Dev Patel, którzy poznali się na planie filmu "Slumdog...

 • "Chappie" : Na miarę czasów

  2016 rok. Niedaleka przyszłość. Oddziały policji w Johannesburgu wspiera armia humanoidalnych robotów. Miasto jest bezpieczne, gangsterzy mają respekt do maszyn, bo nie mogą z nimi wygrać ani ich przekupić. Ambitnemu inżynierowi, który zaprojektował oddziały mechanicznych policjantów, marzy się jednak stworzenie robota ze sztuczną inteligencją. W zezłomowanym stalowym ciele rodzi się Chappie.

 • Nowe seriale HBO już na DVD!

  ...), Sloan Sabbith (Olivia Munn), Neal Sampat (Dev Patel) wraz z szefem Charlie Skinner (Sam Waterston), i dyrektorem generalnym spółki dominującej Leona Lansing (Jane Fonda), będą walczyć o kontrolę nad swoim...

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Jeff Daniels nie wstydzi się grać w serialach

  ..., Dev Patel, Olivia Munn, Sam Waterston, Chris Chalk, John Gallagher Jr., a także Jane Fonda, która wciela się we właścicielkę stacji. Akcja serialu toczy się współcześnie. Pierwsza i druga seria to...

 • Patel: Hollywood jest rasistowskie

  Dev Patel, gwiazdor filmu "Slumdog: Milioner z ulicy", stwierdził, że Hollywood to miejsce, w którym panuje dyskryminacja rasowa, a azjatyckich aktorów zatrudnia się jedynie do ról terrorystów, taksówkarzy i informatyków.

Zdjęcia na temat: dev patel
 • Dev Patel, Freida Pinto
Wideo na temat: dev patel
 • Ostatni Władca Wiatru (3D)

  Film zrealizowany na podstawie znanego serial u dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

 • Chappie

  Tytułowy Chappie to pierwszy android zdolny do samodzielnego myślenia i posiadający ludzkie emocje. Stworzony, by być policjantem przyszłości, zostaje wykradziony przez parę gangsterów, którzy zamierzają wykorzystać go do swoich celów.

 • Chappie

  W dzisiejszych czasach roboty do zadań specjalnych stają się codziennością. W brutalnym świecie Johannesburga policja i wojsko używają ich do tłumienia zamieszek i walki z gangsterami. Chappie jest jednym z robotów nowej generacji, które myślą i czują. Niewiele różni się od nas, ludzi. Jest jak dziecko i tak jak ono poznaje świat oczyma opiekunów. Kiedy Chappie dostaje się w ręce gangsterów, ci resetują jego dotychczasową wiedzę i uczą wszystkiego od nowa, tak by pracował dla nich. Poczciwy,...