• Informacje na temat:

  diabeł ubiera się u prady

Artykuły na temat: diabeł ubiera się u prady
 • Doda najlepiej ubraną piosenkarką!

  ..."Diabeł ubiera się u Prady, ona też, choć z nią nawet diabeł nie wytrzymał" - w taki sposób Michał Piróg wręczył Dodzie Oskara Fashion, nagrodę dla najlepiej ubranej piosenkarki.

 • Meryl Streep znów jako Miranda Priestley?

  Film "Diabeł ubiera się u Prady" będzie można zobaczyć w wersji musicalowej, zapowiada broadwayowski producent. Wszystko odbędzie się w ramach współpracy z wytwórnią 20th Century Fox.

 • Paris Hilton i Adrian Grenier na poważnie?

  Słynną dziedziczkę coraz częściej można spotkać w towarzystwie 31-letniego Adriana Greniera, amerykańskiego aktora znanego z roli w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". Paris pomaga mu nakręcić dokument... Nie, nie taki, jak myślicie.

 • Meryl Streep wspiera kobiety

  Meryl Streep ("Sierpień w hrabstwie Osage", "Tajemnice lasu", "Diabeł ubiera się u Prady") sfinansowała powstanie specjalnego programu, wspierającego scenarzystki powyżej 40. roku życia. Hollywoodzka aktorka od dawna aktywnie walczy o prawa kobiet.

 • Tego wstydzi się Małgosia Socha

  ...- To natręctwo, polegające na tym, że cały czas mogę sprzątać, układać, poprawiać - wyznaje Małgorzata Socha . Zobacz, czego jeszcze wstydzi się gwiazda...

 • Ellen Lewis oceni filmy podczas 8. PKO Off Camera

  Jej nazwisko znalazło się w napisach końcowych takich filmów, jak: "Chłopcy z ferajny", "Infiltracja" czy "Forrest Gump". To ona odpowiadała za reżyserię castingu obrazów "Diabeł ubiera się u Prady" i "Gangi Nowego Jorku". Ellen Lewis to kolejny członek jury w konkursie Wytyczanie Drogi. Reżyserka razem ze Sławomirem Idziakiem oceni filmy podczas 8. edycji Festiwalu PKO Off Camera.

 • Emily Blunt po raz drugi została mamą!

  Aktorka, znana m.in. z roli sekretarki w filmie "Diabeł ubiera się u Prady", zawsze mówiła, że marzy jej się duża rodzina. Póki co konsekwentnie realizuje swoje zamiary. Pierwsze dziecko Emily(...) rodzicami! Para doczekała się drugiej córeczki! Krasinski zdradził, że zdecydowali się nazwać swoją pociechę Violet. Dodał, że cała rodzina jest przeszczęśliwa z powodu nowego członka rodziny. Chyba...

 • Emily Blunt żadnej roli się nie boi

  Ubierała diablicę, poskromiła wilkołaka, a teraz stawia czoła narkotykowym baronom. Emily Blunt to gwiazda wielkiego formatu. Po raz kolejny udowadnia to, wcielając się w rolę Kate Macer w "Sicario".

 • Emily Blunt urodzila! Ojcem dziecka jest Polak!

  Emily Blunt (31 l.) i jej mąż podzielili się ze światem radosną wiadomością, że właśnie zostali rodzicami...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

Dyskusje na temat: diabeł ubiera się u prady