• Informacje na temat:

  diamond girl

Artykuły na temat: diamond girl
 • King Diamond prosi o duszę

  Powoli dobiegają końca prace nad nowym albumem Kinga Diamonda. Produkcja płyty "Gimme Your Soul... Please" potrwa do końca marca. Świeży longplay zespołu sławnego Duńczyka z amerykańskim paszportem ma się ukazać na przełomie czerwca i lipca.

 • Ciężar Audrey Horne (nowa płyta "Pure Heavy")

  Norwegowie z formacji Audrey Horne szykują się do premiery piątego albumu.

 • Kto pokona Dodę?

  Solowy album Dody "Diamond Bitch" już od miesiąca tkwi niepokonany na szczycie polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Niepokonana Doda

  Po raz trzeci z rzędu Doda okupuje szczyt zestawienia listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce ze swoim solowym albumem "Diamond Bitch".

 • Doda nie wpuszcza

  Doda drugi tydzień z rzędu ma najlepiej sprzedawaną płytę w Polsce. Album "Diamond Bitch" utrzymał więc 1. pozycję na polskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Dody nikt nie powstrzyma!

  "Diamond Bitch", solowy album Dody, po raz piąty z rzędu znalazł się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Najlepsza muzyka przed Dodą

  Kompilacja Radia RMF "Najlepsza muzyka na imprezę" awansowała na szczyt zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce.

 • David Bowie: 23 wersje płyty "Greatest Hits"

  4 listopada na sklepowych półkach pojawi się dwupłytowy album zawierający największe przeboje Davida Bowiego, legendarnego brytyjskiego muzyka i wokalisty. Co ciekawe, wydawnictwo ukaże się w sumie w 23 wersjach i każda z nich będzie różnić się zestawem utworów.

 • The Black Crowes: Bracia Robinsonowie pracują osobno

  Chris Robinson, wokalista amerykańskiej grupy The Black Crowes, podpisał umowę z wytwórnią Redline Entertainment i ostro zabrał się za nagrywanie nowej płyty, która na razie nosi tytuł "New Earth Mud". Ma się ona ukazać pod koniec bieżącego roku. Tymczasem jego brat, Rich, gitarzysta The Black Crowes, zaczął próby z nowymi muzykami. Ujawnił także pełny zestaw kompozycji, które znajdą się na pierwszym koncertowym albumie twórców "Shake Your Moneymaker". Będzie mieć on swoją premierę 27 sierpnia.

 • Rihanna - i znowu przebój

  Pochodzącej z Barbadosu Rihannie nie można odmówić jednego - ma niesamowity talent do podbijania list przebojów. Utwór "Take A Bow" znalazł się na 1. miejscu brytyjskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

Wideo na temat: diamond girl
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.