• Informacje na temat:

  diana 35

Artykuły na temat: diana 35
 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ..., działalności charytatywnej czy nieprawdopodobnej miłości, którą darzyła synów. W dokumencie ITV i HBO "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" 35-letni książę William i 32-letni książę Harry pierwszy(...)Lady Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Już wtedy uznawana była za światową ikonę, a jej życie prywatne było pod lupą niemal wszystkich światowych mediów. Ostatnio w sieci pojawiły się...

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Książę William ma wyrzuty sumienia: Zawiodłem matkę na całej linii

  Choć od śmierci księżnej Diany minęło już dwadzieścia lat, książę William (35 l.) przyznaje, że nadal bardzo tęskni za matką.

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • Kate i William podjęli terapię małżeńską? Media huczą od plotek

  Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) podczas pierwszej wizyty w Polsce "zachowają wszelkie pozory" - piszą brytyjskie media. Każdy ich gest w Warszawie i Gdańsku będzie bacznie obserwowany. Ustalone miejsca spotkań, określony co do minuty czas spędzony z prezydentem Andrzejem Dudą (46 l.). Para - według informacji brytyjskich tabloidów - jest w trakcie terapii małżeńskiej.

 • Diana Krall pokonała Jeden Osiem L

  Po sukcesie Norah Jones przyszedł czas na Dianę Krall. Najnowszy album kanadyjskiej wokalistki, "The Girl In The Other Room", to obecnie najchętniej kupowana płyta w Polsce. Jej internetowym patronem jest INTERIA.PL.

 • Księżna Kate podjęła zaskakującą decyzję o porodzie!

  To może być dość zaskakujące posunięcie Księżnej Kate (35 l.). Sprawa dotyczy bardzo intymnej chwili, jaką jest poród.

 • Dzieci? Tak. Małżeństwo? Nie!

  Diane Kruger wyjawiła, że czuje się gotowa, aby zostać matką. Jest szczęśliwa ze swoim długoletnim partnerem Joshuą Jacksonem, nie chce jednak po raz kolejny wychodzić za mąż.

 • Manipulacje Dody

  Gołym okiem widać, że ogłoszenie przez Dorotę Rabczewską (23 l.) rozwodu z Radosławem Majdanem (35 l.) jest chwytem mającym na celu zwrócenie uwagi na jej nową płytę. I przynosi znakomite rezultaty.

 • Kolejna córka Michaela Jacksona?

  Siostrzenica piosenkarki Diany Ross uważa się za córkę zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona. 35-letnia Mocienne Petit Jackson złożyła w sądzie wniosek o przeprowadzenie testów DNA.

Wideo na temat: diana 35
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Tożsamość

  Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn). Nie wierzą mu władze, przez które jest ignorowany, poluje na niego tajemniczy zamachowiec. Czuje się samotny i zmęczony. Musi uciekać. Z pomocą przychodzi mu niespodziewany sprzymierzeniec (Diane Kruger). Martin bez namysłu angażuje się w morderczą tajemnicę, która podda w wątpliwość jego zdrowie...

Dyskusje na temat: diana 35
 • Re: Zmarła Diana Douglas

  Matka dla dziecka NIE MA LAT ! Matk - dopóki zyje - stoi między dzieckiem a śmiercią . Niemniej jednak bardziej bolała mnie śmierć "naszej" Anny Przybylskiej i innych mniej znanych co umieraja w wieku 35 lat........ a nawet mniej