• Informacje na temat:

  diana krolowa ludzkich serc

Artykuły na temat: diana krolowa ludzkich serc
 • Księżna Diana zginęła przez nieodpowiedzialność ochroniarza? Ken Wharfe przerywa milczenie!

  ...​Księżna Diana (†36 l.) była nazywana „królową ludzkich serc”, bowiem kochali ją ludzie z całego świata. Nic więc dziwnego, że informacja o jej śmierci była wielkim wstrząsem. Po latach były osobisty ochroniarz kobiety wskazuje winnych tragicznych wydarzeń z sierpnia 1997 roku.

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Księżna Diana: Ratownik wyjawił jej ostatnie słowa tuż przed śmiercią! Wstrząsające!

  Ta tragedia chyba nigdy nie zostanie zapomniana. Księżna Diana (+36 l.) zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku i od tamtej pory nadal wiele kwestii w tej sprawie jest niewyjaśnionych. Po tylu latach opublikowano ostatnie słowa Diany, które wypowiedziała tuż przed śmiercią.

 • Film o "królowej ludzkich serc"

  Dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts zagrała księżną Dianę w filmie, który przedstawiać będzie dwa ostatnie lata życia "Lady Di".

 • Nazwą córkę Elizabeth Diana

  ...znajomego, a na imprezie pojawiła się Naomi Watts, która w ekranizacji losów księżnej Diany ma zagrać Królową Ludzkich Serc. Romans Williama z odtwórczynią roli swojej matki nawet tabloidom wydał się(...)Para książęca jest przygotowana na ewentualność zostania rodzicami. Młodzi małżonkowie zdecydowali, że gdyby urodziła im się dziewczynka, otrzymałaby imiona Elisabeth Diana - po królowej i matce...

 • Zagra księżną Dianę

  Naomi Watts wcieli się w postać księżnej Diany w filmie biograficznym o królowej ludzkich serc, zatytułowanym "Caught in Flight". Obraz w reżyserii Olivera Hirschbiegela, oparty na scenariuszu Stephena Jeffreysa, koncentruje na ostatnich dwóch latach życia Lady Di.

 • Pogrzeb księżnej Diany pełen był niedomówień

  Księżna Diana (+36 l.) zginęła w tragicznym wypadku 31 sierpnia 1997 roku. Jej pożegnanie w dniu pogrzebu wzbudziło wiele emocji.

 • Czekając na "Dianę"

  Już w następny piątek, 20 września, na ekrany polskich kin trafi film "Diana", ukazujący nieznaną do tej pory historię romansu Królowej Ludzkich Serc. W tytułowej roli wystąpiła Naomi Watts, znana dotąd z tak głośnych produkcji, jak "King Kong", "Poznasz przystojnego bruneta", "The Ring" czy "Mulholland Drive ".

 • Kate napisała do chorego chłopca

  Czyżby Kate miała zadatki na przyszłą Królową Ludzkich Serc? Porównania z księżną Dianą narzucają się same!

 • Był miłością życia księżnej Diany

  Kim jest Hasnat Khan? Jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało... Między innymi o związku tego pakistańskiego kardiochirurga z księżną Dianą opowiada film Olivera Hirschbiegela. W postać lekarza w głośnym obrazie "Diana" wciela się Naveen Andrews, znany z udziału w takich produkcjach, jak "Lost: Zagubieni" czy "Angielski pacjent".

Wideo na temat: diana krolowa ludzkich serc
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Królowa Śniegu

  Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom...

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.