• Informacje na temat:

  diana kwaśny

Artykuły na temat: diana kwaśny
 • "Klan": Marcin Kwaśny czeka na... rozwód!

  Jeszcze niedawno Marcin Kwaśny, czyli Rafał Woźniacki z "Klanu", z dumą opowiadał w wywiadach o swej żonie. - Dałem się usidlić mądrej i pięknej kobiecie - mówił o Dianie Kołakowskiej. Dziś nie chce już o niej rozmawiać... Czeka bowiem na rozwód!

 • Marcin Kwaśny: Nie taki kwaśny

  Po roli w "Szpilkach na Giewoncie" kobiety za nim szaleją, ale on jest wierny swojej żonie. Bo to wielka miłość od pierwszego wejrzenia.

 • Marcin Kwaśny nadużył cierpliwości żony?! Jaki jest powód rozwodu?!

  Biorąc ślub ze swoją ukochaną, Marcin Kwaśny (39 l.) planował, że będą razem do końca swych dni. Niestety, ich miłość właśnie się wypaliła...

 • Rodzeństwo gwiazd: Nie tylko Julia Pietrucha

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć. O swoim rodzeństwie mówią m.in. Julia Pietrucha i Marcin Kwaśny.

 • Marcin Kwaśny załamany rozwodem. Nie tak miało być

  Jego małżeństwo wkrótce przejdzie do historii. Marcin Kwaśny (39 l.) nie ma zamiaru ukrywać, że jest tym faktem załamany.

 • W szpilkach na... Giewont?

  Pańcia, Warszawka, blond farbowany desant. Takimi epitetami witają na pokładzie szefową działu reklamy ogólnopolskiego dziennika "Tu i teraz" koledzy z regionalnego oddziału gazety.

 • Tabloid donosi: Marcin Kwaśny rozstał się z żoną. Złożyła pozew o rozwód

  Z informacji, do których dotarł jeden z tabloidów, wynika, że w polskim show-biznesie szykuje się kolejny rozwód. Podobno jeszcze w tym roku ma odbyć się rozprawa rozwodowa, na której stawi się Marcin Kwaśny (39 l.) i Diana Kołakowska-Kwaśny (39 l.).

 • Marcin Kwaśny stracił pracę! To dla niego kolejny bolesny cios!

  Marcin Kwaśny (39 l.) przeżywa bardzo ciężkie chwile. Jego małżeństwo niedawno się rozpadło, a teraz aktor zmaga się z kolejnym problemem.

 • Marcin Kwaśny miał problem z alkoholem!

  Marcin Kwaśny (36 l.) zdradził, że przez uzależnienie jego małżeństwo wisiało na włosku!

 • Marcin Kwaśny wspomina swój ślub!

  Nigdy nie zapomnę daty mojego ślubu, bo mam ją wygrawerowaną po wewnętrznej stronie obrączki - zdradza "Na żywo" Marcin Kwaśny (37 l.). Aktor poślubił swoją ukochaną Dianę Kołakowską (37 l.) 24 maja 2008 r. Ceremonia odbyła się w kościele w Białowieży, gdyż panna młoda pochodzi z Podlasia. - Dzień wesela obfitował w nieoczekiwane wydarzenia - opowiada gwiazdor. - Zaczęło się już gdy podjechał...

Wideo na temat: diana kwaśny
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Tożsamość

  Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn). Nie wierzą mu władze, przez które jest ignorowany, poluje na niego tajemniczy zamachowiec. Czuje się samotny i zmęczony. Musi uciekać. Z pomocą przychodzi mu niespodziewany sprzymierzeniec (Diane Kruger). Martin bez namysłu angażuje się w morderczą tajemnicę, która podda w wątpliwość jego zdrowie...