• Informacje na temat:

  diana ross wiek

Artykuły na temat: diana ross wiek
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #7

  ...król wraca do żywych, a w królestwie zaczynają się panoszyć siły zła". Tego samego dnia pojawią się najnowsze odcinki (druga część czwartego sezonu) "Ubreakable Kimmy Schmidt". W wieku 14 lat(...). ubiegłego wieku. Bard of Blood Kabir Anand jest wybitnym agentem, który w przeszłości pracował z niedawno zamordowanym Sadiqiem Sheikhem. Teraz próbuje ułożyć sobie nowe życie jako profesor...

 • Britney Spears uwielbiana przez miliony mężczyzn na całym świecie, spotkała się niedawno z jednym z czołowych hollywoodzkich projektantów mody, aby omówić kwestię przygotowania kilku nowych strojów. Ten oczywiście przystał na propozycję współpracy, jednak przy okazji dość trafnie zauważył, że seksowna piosenkarka najlepiej prezentowałaby się na swych teledyskach nago.

 • Zasłużeni dla Ameryki

  Pięcioro artystów uhonorowanych zostało tegorocznymi nagrodami waszyngtońskiego Kennedy Center, w tym wybitny reżyser filmowy Martin Scorsese.

 • Jackson: Co dalej z dziećmi?

  W klanie Jacksonów toczą się dyskusje na temat przyszłości trójki dzieci Michaela.

 • Michael Jackson: To jakaś magia

  Pisze się o nim wszystko - prawdy (rzadko), półprawdy (częściej) i nieprawdy (non stop). Jego sława może być liczona jedynie w wysokich cyfrach z sześcioma zerami. Z okazji pierwszej rocznicy śmierci przypominamy najważniejsze chwile z ostatniego dnia Michaela Jacksona.