• Informacje na temat:

  diana william

Artykuły na temat: diana william
 • Wyszło to dopiero teraz! Chodzi o Kate i księżną Dianę!

  Księżna Kate (37 l.) i William (37 l.) właśnie rozpoczęli swoją wizytę w Pakistanie. Ich podróż już zdołała wywołać sporo sensacji. Kate postanowiła bowiem wyglądać jak… księżna Diana!

 • Koncert ku czci Diany

  Ponad 60 tysięcy ludzi przyszło w niedzielę na londyński stadion Wembley, gdzie odbył się koncert z okazji 46. urodzin zmarłej tragicznie przed 10 laty księżnej Diany. Obowiązki gospodarzy przejęli synowie Lady Di i księcia Karola - książęta William i Harry.

 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ..., działalności charytatywnej czy nieprawdopodobnej miłości, którą darzyła synów. W dokumencie ITV i HBO "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" 35-letni książę William i 32-letni książę Harry pierwszy(...) wspólną rozmową. Diana dzwoniła do nich z Paryża, wieczorem przed śmiercią. William i Harry wspominają, że wówczas "desperacko rzucili się", aby odłożyć telefon i wrócić do grania ze swoimi kuzynami...

 • Koncert dla księżnej Diany

  W związku ze zbliżającą się 10. rocznicą śmierci księżnej Diany, jej synowie William i Harry postanowili uczcić ją koncertem z udziałem licznych gwiazd.

 • Księżna Kate i książę William byli przerażeni tym wypadkiem! Zawiniła ochrona?!

  Podczas jazdy samochodem, w którym byli księżna Kate (37 l.) i książę William (34 l.) o mały włos nie doszło do tragedii, która zrujnowałaby prestiż policji. Ochrona królewskiej rodziny Windsorów jest kosztowna i ryzykowna, jednak mało kto wie, jak wygląda to od zaplecza.

 • Koncert dla księżnej Diany?

  Książęta William i Harry planują w 2007 roku zorganizować koncert z okazji 10. rocznicy śmierci księżny Diany. Występ miałby odbyć się 1 lipca, na odnowionym stadionie Wembley.

 • Księżna Kate i książę William: Oto niezwykła tajemnica ich ślubnej obrączki!

  O tym sekrecie związanym ze ślubem Kate Middleton i księcia Williama wiedziało niewielu...

 • Zaśpiewają dla Diany

  Ponad 30 wykonawców pojawi się na scenie stadionu Wembley w niedzielę, 1 lipca, by uczcić pamięć księżnej Diany. Charytatywny koncert poprowadzą sir Elton John oraz książęta William i Harry - synowie zmarłej Diany.

 • Książę William ma wyrzuty sumienia: Zawiodłem matkę na całej linii

  Choć od śmierci księżnej Diany minęło już dwadzieścia lat, książę William (35 l.) przyznaje, że nadal bardzo tęskni za matką.

 • Koncert dla księżny Diany oficjalnie

  W 2007 roku odbędzie się koncert poświęcony tragicznie zmarłej księżnie Dianie - to już oficjalna informacja, którą zaanonsowali jej synowie William i Harry. Przedsięwzięcie, w którym udział wezmą gwiazdy światowego formatu, będzie miało miejsce 1 lipca na londyńskim Wembley.

Wideo na temat: diana william
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Intruz

  "Intruz" jest kolejnym filmem opartym na powieści autorki "Zmierzchu" - Stephenie Meyer. Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici tzw. dusze, które wnikają w ciała ludzi, zabijając w nich świadomość. Pozostała jedyna grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy. Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem... Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie...

 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...