• Informacje na temat:

  diane keaton

Artykuły na temat: diane keaton
 • Nie jest tajemnicą, że gwiazdy nie lubią, gdy fotoreporterzy robią im zdjęcia z ukrycia. Często bowiem wypadają na takich fotkach niezbyt korzystnie. Dobitnie przekonała się o tym ostatnio znana i ceniona aktorka Diane Keaton (71 l.), której paparazzi zrobili zdjęcia na ulicy. Wygląda na to, że chwilę wcześniej musiała zjeść bardzo syty obiad...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Diane Keaton i Pius XIII

  Diane Keaton, czyli niezapomniana Annie Hall z filmu Woody'ego Allena, dołączyła do obsady nowego serialu stacji HBO.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • "Młody papież": HBO pokaże nowy serial z Judem Lawem w roli głównej

  HBO w Polsce pokaże produkcję uznaną za wydarzenie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji – serial "Młody papież" ("The Young Pope") w reżyserii laureata Oscara Paulo Sorrentino. W tej niezwykle wyczekiwanej produkcji występują Jude Law, Diane Keaton, Silvio Orlando, Javier Cámara, Scott Shepherd, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Toni Bertorelli oraz James Cromwell. Pierwszy odcinek...

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Bulimia zniszczyła jej życie

  To bulimia aktorki zniszczyła związek Diane Keaton z Woodym Allenem!

 • Pracowita Diane Keaton

  Mark Perez ( "Country Miśki" ) pracuje nad scenariuszem nowej komedii, w której główną rolę ma zagrać Diane Keaton - nominowana do Oscara za rolę w "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" . Nowy film aktorki wyprodukuje studio Columbia Pictures.

 • "The New Pope": Jude Law i John Malkovich w rolach głównych

  Przypomnijmy, że serial "Młody papież" przedstawiał historię Lenny’ego Belardo, fikcyjnego, pierwszego w historii Kościoła amerykańskiego papieża, który przyjął imię Piusa XIII. W jego postać wcielił się Jude Law ("Grand Budapest Hotel", "Morze Czarne"). Na ekranie w produkcji mogliśmy zobaczyć również Diane Keaton, Silvio Orlando, Javiera Cámarę, Scotta Shepherda, Cécile de France, Ludivine...

 • Nagrodzona Diane Keaton

  Diane Keaton ( "Pokój Marvina" , "Zmowa pierwszych żon" ) otrzyma nagrodę Amerykańskiego Instytutu Filmowego (AFI). Wyróżnienie AFI Star Award zostanie wręczone w marcu, podczas 10. edycji Festiwalu Sztuki Komediowej, który odbywa się w Aspen, w amerykańskim stanie Kolorado.

Zdjęcia na temat: diane keaton
Wideo na temat: diane keaton
 • "The Young Pope": Jude Law jako papież

  W sieci pojawił się najnowszy zwiastun serialu "The Young Pope". W rolach głównych występują Jude Law oraz Diane Keaton.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

Dyskusje na temat: diane keaton