• Informacje na temat:

  diane keaton aktorka

Artykuły na temat: diane keaton aktorka
 • Nie jest tajemnicą, że gwiazdy nie lubią, gdy fotoreporterzy robią im zdjęcia z ukrycia. Często bowiem wypadają na takich fotkach niezbyt korzystnie. Dobitnie przekonała się o tym ostatnio znana i ceniona aktorka Diane Keaton (71 l.), której paparazzi zrobili zdjęcia na ulicy. Wygląda na to, że chwilę wcześniej musiała zjeść bardzo syty obiad...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Diane Keaton i Pius XIII

  Diane Keaton, czyli niezapomniana Annie Hall z filmu Woody'ego Allena, dołączyła do obsady nowego serialu stacji HBO.

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Bulimia zniszczyła jej życie

  To bulimia aktorki zniszczyła związek Diane Keaton z Woodym Allenem!

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • "Zmowa pierwszych żon": Nowy serial Alyson Hannigan

  ..."Zmowa pierwszych żon" to remake filmu z 1996 roku, w którym główne role zagrały Diane Keaton, Bette Midler i Goldie Hawn. Podobnie jak w przypadku pełnometrażowej wersji, fabuła będzie skupiać się(...) w trudnych momentach i wspólnie poradzić sobie z przeciwnościami losu. Alyson Hannigan wcieli się w Maggie (w filmie postać tę grała Keaton), nauczycielkę angielskiego, która marzy o zostaniu poetką...

 • Diane Keaton: Zrozumieć syna

  Diane Keaton ( "Pokój Marvina" , "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" ) zagra główną rolę w dramacie "Da Vinci's Mother", który producent Michael Besman ( "Schmidt" ) i specjalistka od castingów Bonnie Timmermann ( "Helikopter w ogniu" ) przygotowują dla studia Fox Searchlight. Z ramienia wytwórni realizację nadzorować będą Zola Mashariki i Claudia Lewis.

 • Diane Keaton zagra w serialu

  Amerykański kanał filmowy HBO pracuje nad nowym seriale m, w którym główną rolę zagra Diane Keaton. Aktorka wcieli się w rolę dziennikarki, przed którą drży całe Hollywood.

 • Diane Keaton: Nagroda za oddanie

  Diane Keaton ( "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , "Ojciec chrzestny" ) została nagrodzona przez gubernatora amerykańskiego stanu Utah za "oddanie sztuce". Hollywoodzka gwiazda odebrała wyróżnienie w piątek, 25 czerwca, w Muzeum Historii i Sztuki stanu Utah.

Wideo na temat: diane keaton aktorka
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...