• Informacje na temat:

  diane keaton plotki

Artykuły na temat: diane keaton plotki
 • Keaton zaprzecza romansowi z Reevesem

  Hollywoodzka aktorka, związana kiedyś z Woodym Allenem (70 l., "Melinda i Melinda" ) - Diane Keaton (59 l., "Lepiej późno niż później" ) , wyśmiała prasowe plotki , sugerujące jej gorący romans z Keanu Reevesem (41 l., "Constantine" ). Obydwoje wystąpili razem na planie filmu "Lepiej późno niż później" .

 • Gwiazda kina cierpiała na bulimię

  Radosna i pogodzona ze swoim wiekiem Diane Keaton zdecydowała się po raz pierwszy ujawnić skrzętnie skrywaną tajemnicę. Aktorka przez pięć lat zmagała się z bulimią.

 • K. Reeves: Nowy romans?

  41-letni Keanu Reeves ( "Constantine" ) i 59-letnia Diane Keaton ( "Pokój Marvina" ) są parą - donoszą plotka rskie media w Hollywood. Aktorzy w przeboju "Lepiej późno niż później" z 2003 roku zagrali zauroczonych sobą i wszystko wskazuje na to, że uczucie między nimi zakwitło także poza planem filmowym.

 • Zakochany Keanu Reeves?

  Keanu Reeves (41 l., "Constantine" ) błogosławi chwilę, w której zdecydował się przyjąć rolę w filmie "Il Mare". Na planie opowieści aktor spotkał bowiem swoją nową miłość. Jak informują plotka rskie magazyny, Keanu Reeves zapałał uczuciem do koleżanki po fachu, 26-letniej Lynn Collins ( "Dziś 13, jutro 30" ).

 • Berry zazdrosna o Bullock!

  Chociaż hollywoodzkie gwiazdy, Halle Berry i Sandra Bullock są przyjaciółkami, to są rzeczy, którymi - jak zresztą wszystkie kobiety - nie lubią się ze sobą dzielić. Berry jest zazdrosna o swoją bliską koleżankę po fachu, bo ich wspólna stylistka poświęca jej więcej czasu.

 • Madonna: Nowy dom w Beverly Hills

  Madonna nie ma jednak zamiaru porzucać swoich amerykańskich korzeni. Mieszkająca od kilku lat w Londynie gwiazda właśnie kupiła wart 13 milionów dolarów dom w Beverly Hills, w Kalifornii.

 • Boi się, że nie znajdzie miłości

  Rachel McAdams martwi się, że nie zazna już prawdziwej i trwałej miłości. 32-letnia gwiazda wyznała, że marzy o takim związku, w jakim trwają jej rodzice.