• Informacje na temat:

  diane keaton producentka

Artykuły na temat: diane keaton producentka
 • Keaton i Ford: Starzy wyjadacze

  Diane Keaton i Jeff Goldblum dołączą do Harrisona Forda i Rachel Adams w nowej komedii "Morning Glory".

 • Perełki oscarowej mody

  Zanim poznamy tegorocznych laureatów Oscara, producentka show Laura Ziskin przypomni wszystkim, że gala Akademii to nie tylko nagrody, ale też pamiętne kreacje.

 • Oscary: Lunch nominowanych

  W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Beverly Hills Hotel, w Los Angeles, odbył się tradycyjny lunch, podczas którego spotkali się nominowani do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Rozpoczynając uroczystość Frank Pierson, przewodniczący szacownego gremium, nawiązując do przyspieszonego w tym roku oscarowego kalendarza zażartował, że spotkanie powinno nazywać się w tym roku "oscarowym śniadaniem".

 • Początek Berlinale

  Berlinale, jeden z najważniejszych międzynarodowych festiwali filmowych, rozpocznie się w czwartek, 5 lutego, w stolicy Niemiec. W prestiżowym konkursie, w którym filmy walczą o Złotego Niedźwiedzia, nie zostanie zaprezentowany żaden polski film. Polskim akcentem będzie m.in. pokaz w sekcji "Panorama" "Nienasycenia" Wiktora Grodeckiego.

 • Żaba a sprawa słupków... oglądalności

  "Dzień Dobry TV" , reż. Roger Michell, USA 2010, dystrybutor UIP, premiera kinowa 25 marca 2011 roku.

 • O lataniu bez polotu

  "Amelia Earhart" , reż. Mira Nair, USA 2009, dystrybutor, premiera kinowa 12 lutego 2010 roku.

Wideo na temat: diane keaton producentka
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...