• Informacje na temat:

  diane keaton reżyser

Artykuły na temat: diane keaton reżyser
 • Bulimia zniszczyła jej życie

  To bulimia aktorki zniszczyła związek Diane Keaton z Woodym Allenem!

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • Najgorsza rola Diane Keaton?

  "Diane Keaton albo postradała zmysły, albo musi szybko spłacić ważny kredyt" - tak o roli amerykańskiej aktorki w filmie "A właśnie, że tak!" pisze w "Filmie" Łukasz Maciejewski i dodaje "Nie. Właśnie, że nie!".

 • Kline i Keaton skłóconym małżeństwem

  Kevin Kline oraz Diane Keaton zagrają małżeństwo w najnowszym filmie Lawrence`a Kasdana.

 • Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

  Jego ojciec pracował jako inżynier księżycowych lądowników. On sam przez pewien czas studiował retorykę, a jako pseudonim artystyczny przyjął nazwisko znanej aktorki. Dwukrotnie wcielał się w postać człowieka-nietoperza. Lubi wędkarstwo muchowe i jazdę na snowboardzie. W poniedziałek, 5 września 2011, Michael Keaton obchodzi 60. urodziny!

 • Diane Keaton: Zrozumieć syna

  Diane Keaton ( "Pokój Marvina" , "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" ) zagra główną rolę w dramacie "Da Vinci's Mother", który producent Michael Besman ( "Schmidt" ) i specjalistka od castingów Bonnie Timmermann ( "Helikopter w ogniu" ) przygotowują dla studia Fox Searchlight. Z ramienia wytwórni realizację nadzorować będą Zola Mashariki i Claudia Lewis.

 • De Niro i Keaton znowu razem

  Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl i Amanda Seyfried wystąpią w nowej komedii "Gently Down the Stream".

 • W. Allen: Praca ze S. Johansson to prawdziwa uczta

  Scarlett Johansson "Wszystko gra" , która uznawana jest za kolejną - po Diane Keaton i Mii Farrow - muzę reżysera Woody Allena, coraz bardziej zachwyca znanego twórcę. Allen twierdzi, że odkrycie Johansson było dla niego jak wygrana na loterii.

 • "Rodzinny dom wariatów" w kinach

  W piątek, 30 grudnia, do kin wchodzi amerykańska komedia "Rodzinny dom wariatów" . Film, w którym występują m.in. Diane Keaton ( "Lepiej późno niż później" ) oraz Sarah Jessica Parker ( "Seks w wielkim mieście" ), to ostatnia kinowa premiera mijającego roku. "Mam nadzieję, że mój film rozbawi widzów" - mówi reżyser obrazu Thomas Bezucha.

Wideo na temat: diane keaton reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...