• Informacje na temat:

  diane keaton zdjęcia

Artykuły na temat: diane keaton zdjęcia
 • Nie jest tajemnicą, że gwiazdy nie lubią, gdy fotoreporterzy robią im zdjęcia z ukrycia. Często bowiem wypadają na takich fotkach niezbyt korzystnie. Dobitnie przekonała się o tym ostatnio znana i ceniona aktorka Diane Keaton (71 l.), której paparazzi zrobili zdjęcia na ulicy. Wygląda na to, że chwilę wcześniej musiała zjeść bardzo syty obiad...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Craig T. Nelson: Mąż Diane Keaton

  Craig T. Nelson ( "Sekta" ) zagra męża Diane Keaton ( "Lepiej późno niż później" ) w komedii romantycznej "The Family Stone". W filmie wystąpią także Dermot Mulroney ( "Schmidt" ) i Sarah Jessica Parker ( "Seks w wielkim mieście" ). Zdjęcia rozpoczną się 28 lutego, w Nowym Jorku.

 • Keaton i Ford: Starzy wyjadacze

  Diane Keaton i Jeff Goldblum dołączą do Harrisona Forda i Rachel Adams w nowej komedii "Morning Glory".

 • De Niro i Keaton znowu razem

  Robert De Niro, Diane Keaton, Katherine Heigl i Amanda Seyfried wystąpią w nowej komedii "Gently Down the Stream".

 • "Zmowa pierwszych żon 2"?

  Rozpoczęły się prace przygotowawcze nad sequelem filmu "Zmowa pierwszych żon" - przeboju kinowego z 1996 roku, z pamiętnymi rolami Bette Midler ("Stella"), Goldie Hawn ("Ze śmiercią jej do twarzy") i Diane Keaton ("Ojciec panny młodej"). Z aktorkami prowadzone są obecnie negocjacje dotyczące warunków występu w sequelu.

 • Zajęty Keanu Reeves

  Po wyczerpującej pracy na planie sequeli kultowego "Matrixa" , filmów "Matrix - Reaktywacje" oraz "Matrix - Rewolucje" , Keanu Reeves wcale nie zamierza długo odpoczywać. Aktor przygotowuje się bowiem do występu w aż trzech projektach, do których zdjęcia realizowane będą w przyszłym roku.

 • Sarah J. Parker: Zła narzeczona

  Sarah Jessica Parker, gwiazda kultowego serial u "Seks w wielkim mieście" , wystąpi w nowej komedii romantycznej, do produkcji której przygotowuje się studio Fox 2000. Autorem scenariusza i reżyserem filmu będzie Thomas Bezucha ("The Big Eden").

 • Maraton filmów z Robinem Williamsem w Canal+ Film

  Choć znany był głównie z ról komediowych, potrafił całkowicie zmienić styl grania i zaskoczyć widzów. W 1997 Magazyn "Entertainment Weekly" uznał go za najzabawniejszego człowieka na ziemi. Mawiał, że "komedia to granie optymizmu". 5 września Canal+ Film zaprasza na maraton filmów z Robinem Williamsem.

 • Myslovitz: Operator Spielberga reżyserem teledysku

  Zespół Myslovitz na dobre przygotowuje się do rozpoczęcia kariery za granicą. Premiera pierwszego singla z międzynarodowej wersji albumu "Korova Milky Bar", planowana jest na kwiecień. Reżyserem teledysku promującego wydawnictwo będzie Janusz Kamiński, jeden z najsłynniejszych operatorów filmowych świata.

Wideo na temat: diane keaton zdjęcia
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Wielkie wesele

  Elle (Diane Keaton) i Don (Robert De Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego - wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata! Czy to będzie łatwe?...