• Informacje na temat:

  diane kruger ciąza

Artykuły na temat: diane kruger ciąza
 • Diane Kruger: A jednak ciąża!

  Diane Kruger (42 l.) już nie ukryje, że spodziewa się dziecka.

 • Marion Cotillard zostanie mamą

  Już niedługo Marion Cotillard ("Incepcja", "Nine - Dziewięć") zabłyśnie w nowej roli. 35-letnia francuska gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka.

 • "Intruz": Szklane góry

  "Intruz" miał wprowadzać nową jakość w filmach science-fiction. Jeśli jednak udaje mu się cokolwiek osiągnąć w kinie gatunkowym, to tylko - i w dodatku niezamierzenie - na płaszczyźnie komedii.

 • Kobieta z problemami

  Fatalnie radzi sobie z bronią i nie umie strzelać. Mimo to w roli policjantki czuje się doskonale!

 • Polański przyjechał do Łodzi

  Roman Polański przyjechał w piątek wieczorem do Łodzi, aby na 15.Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage odebrać nagrodę "za całokształt twórczości" przyznaną dla reżysera ze "szczególną wrażliwością wizualną".

Wideo na temat: diane kruger ciąza
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Tożsamość

  Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn). Nie wierzą mu władze, przez które jest ignorowany, poluje na niego tajemniczy zamachowiec. Czuje się samotny i zmęczony. Musi uciekać. Z pomocą przychodzi mu niespodziewany sprzymierzeniec (Diane Kruger). Martin bez namysłu angażuje się w morderczą tajemnicę, która podda w wątpliwość jego zdrowie...