• Informacje na temat:

  diane kruger dzieci

Artykuły na temat: diane kruger dzieci
 • Diane Kruger: A jednak ciąża!

  Diane Kruger (42 l.) już nie ukryje, że spodziewa się dziecka.

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  ...kilka małych ról filmowych, ale sympatię widzów zyskał ponownie wcielając się w Petera Bishopa w serialu "Fringe...". Prywatnie od 8 lat związany jest z Diane Kruger. Michelle Williams (Jen(...) siebie. Aktor (37 l.) przyznaje, że nada l dostaje mnóstwo wiadomości od fanów "Jeziora...". Prywatnie jest szczęśliwym mężem Kimberly Brook, z którą ma dwoje dzieci Olivię i Joshuę. Joshua Jackson...

 • Złote Globy 2015: "Boyhood" triumfuje, "Ida" bez statuetki

  Złotego Globa w kategorii najlepszy film dramatyczny zdobył "Boyhood" Richarda Linklatera. Bez nagrody obeszła się "Ida" Pawła Pawlikowskiego, nominowana w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. W tej kategorii zwyciężył rosyjski film "Lewiatan". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 stycznia) czasu polskiego, w Los Angeles.

 • ​Gwiazdy po latach: "Jezioro marzeń"

  ...". Prywatnie jest związany z aktorką Diane Kruger. W tym roku skończył 34 lata. Katie Holmes, czyli Joey Zadebiutowała w filmie "Burza lodowa" u boku Toby’ego Maguire’a. Później została dostrzeżona przez(...) dzieci. W tym roku skończył 35 lat. Michelle Williams, czyli Jen Najbardziej utytułowana aktorka z całej piątki. Na ekranie zadebiutowała w jednej z wersji przygód "Lassie". Jednak to dzięki...

 • Chce mieć jednak dziecko

  Diane Kruger zmieniła plany dotyczące posiadania własnych dzieci. Związek z aktorem Joshuą Jacksonem zrewidował jej poglądy na temat macierzyństwa.

 • Dzieci? Tak. Małżeństwo? Nie!

  Diane Kruger wyjawiła, że czuje się gotowa, aby zostać matką. Jest szczęśliwa ze swoim długoletnim partnerem Joshuą Jacksonem, nie chce jednak po raz kolejny wychodzić za mąż.

 • Torturowana przez Brada Pitta

  Diane Kruger, pochodząca z Niemiec aktorka, która zagrała w najnowszym filmie wojennym Quentina Tarantino "Bękarty wojny", jest rozżalona, że nie miała możliwości "poswawolić" ze swoim filmowym partnerem - Bradem Pittem.

 • Zbiorowe szaleństwo w Cannes

  Tego jeszcze w Cannes nie było. Dziennikarzy i widzów ogarnęło prawdziwe szaleństwo przed jednym z największych wydarzeń tegorocznego festiwalu - światową premierą "Bękartów wojny" w reżyserii Quentina Tarantino oraz udziałem Brada Pitta i Diane Kruger. Od samego rana na Francuskiej Riwierze rozgrywają się iście dantejskie sceny.

 • Chloe Sevigny u Agnieszki Holland

  Agnieszka Holland ( "Tajemniczy ogród" , "Julia wraca do domu" ) przygotowuje się do produkcji nowego filmu. Będzie to historyczna opowieść o miłości cara Piotra Wielkiego i Marty Skavronskiej, późniejszej carycy Katarzyny I. W roli głównej wystąpi Chloe Sevigny ( "Manderlay" , "Broken Flowers" ) - podaje strona internetowa polskiej artystki.

Wideo na temat: diane kruger dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.