• Informacje na temat:

  diane kruger modelka

Artykuły na temat: diane kruger modelka
 • Piękna Helena szuka skarbów

  Diane Kruger, odtwórczyni roli Heleny w eposie "Troy" Wolfganga Petersena, wystąpi wkrótce w sensacyjnej komedii "National Treasure". Niemiecka aktorka pojawi się w niej u boku Nicolasa Cage'a ( "Szyfry wojny" , "Adaptacja" ). Kruger wcieli się w postać pracowniczki muzeum Smithsonian, która zostaje wmieszana w sprawę poszukiwań osiemnastowiecznego skarbu.

 • Wewnętrzne piękno Diane Kruger

  Subtelna, utalentowana i piękna - nic dziwnego, że Calvin Klein zaangażował Diane Kruger do kampanii reklamowej najnowszego zapachu Calvin Klein Beauty, który ukaże się tej jesieni.

 • Diane Kruger o sekretach swojej urody

  Diane Kruger przez lata kariery w show-biznesie opanowała do perfekcji, jak podkreślać kobiece atuty i dbać o swój wygląd. Oto niektóre z sekretów tej ikony stylu.

 • Justin Bartha u boku Cage'a

  Młody aktor Justin Bartha, który zadebiutował na ekranie rolą w filmie "Gigli" u boku Jennifer Lopez i Bena Afflecka, wystąpi w kolejnym wysokobudżetowym projekcie. Będzie nim sensacyjna komedia "National Treasure", w którym zagra także zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Adaptacja" , "Naciągacze" ) oraz była modelka, Niemka Diane Kruger ("Troy"). Zdjęcia mają rozpocząć się we wrześniu.

 • Porwana przez talibów. Kto jej pomoże?

  "Terytorium wroga", z Diane Kruger w roli porwanej przez talibów odważnej dziennikarki, trafi w piątek, 9 marca, do kin w Polsce. Francuscy twórcy filmu, reżyser i scenarzysta Stephane Rybojad oraz autor zdjęć David Jankowski, pochodzą z rodzin o polskich korzeniach.

 • Zbiorowe szaleństwo w Cannes

  Tego jeszcze w Cannes nie było. Dziennikarzy i widzów ogarnęło prawdziwe szaleństwo przed jednym z największych wydarzeń tegorocznego festiwalu - światową premierą "Bękartów wojny" w reżyserii Quentina Tarantino oraz udziałem Brada Pitta i Diane Kruger. Od samego rana na Francuskiej Riwierze rozgrywają się iście dantejskie sceny.

 • Znaleziono Helenę Trojańską!

  Reżyser Wolfgang Petersen ( "Gniew oceanu" ) wybrał wreszcie aktorkę, która zagra w jego eposie "Troy". Młoda Niemka Diane Kruger ("Mon idole") wcieli się w przyczynę wojny trojańskiej opiewanej przez Homera. Kruger znajdzie się wśród plejady gwiazd kina na planie filmu, do którego zdjęcia rozpoczną się jeszcze w kwietniu.

 • Bachleda najseksowniejszą Polką!

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką w tym wyjątkowym zbiorze jest aktorka Alicja Bachleda-Curuś.