• Informacje na temat:

  dianna agron reżyser

Artykuły na temat: dianna agron reżyser
 • Są najlepsi według "Time"

  ..." - komentuje Dianna Agron grająca w "Glee" postać Quinn Fabray. Zobaczcie, co zainspirowało samego Chrisa: ŚwiatSeriali.pl prezentuje najnowszą galerię zdjęć z "Glee". var(...) aktorkę, znam też Blake jako osobę - obie jej wersje sprawiają, że czujesz, że życie będzie trwać wiecznie." - powiedział o aktorce Baz Luhrmann, reżyser takich filmów jak "Romeo i Julia" czy "Moulin...

 • Kosmita kocha tylko raz w życiu!

  18 lutego do kin trafi film "Jestem numerem cztery". To romantyczna opowieść o miłości, która w życiu głównego bohatera może zdarzyć się tylko raz! John jest uciekinierem z planety Lorien. Aby przeżyć, musi wciąż uciekać, nie przywiązując się do nikogo i niczego. Jego los odmieni tajemnicza dziewczyna, z którą połączy go wielka namiętność. Będąc z nią ryzykuje życie, zostawiając skazuje się na wieczną samotność, bo kosmita z Lorien może pokochać tylko raz na całe życie!

 • Romantyczny thriller?

  Michael Bay, reżyser takich hitów, jak "Pearl Harbor", "Armageddon", czy "Transformers", to niewątpliwie ktoś, kto umie znaleźć pomysł na widowiskowy i emocjonujący thriller. Szansę na sukces dostrzegł tym razem w bestsellerowej powieści podpisanej przez Pittacusa Lore'a (pseudonim spółki autorskiej James Frey-Jobie Hughes) - "Jestem numerem cztery".

 • Nie zastąpi Kirsten Dunst

  Zgodnie z prasowymi spekulacjami Emma Stone wystąpi w najnowszym "Spider-Manie". Nie wcieli się jednak w postać Mary-Jane Watson, tylko innej bohaterki filmu - Gwen Stacy.

 • Kto z kim? Nowości obsadowe

  Poniżej kilka najnowszych wiadomości, dotyczących obsad zbliżających się produkcji filmowych. Prace nad nowymi filmami rozpoczynają m.in. Michelle Pfeiffer, Amy Adams, Gwyneth Paltrow i Tommy Lee Jones.

 • Wybrał go sam Spielberg!

  W najnowszej produkcji wytwórni Stevena Spielberga DreamWorks - "Jestem numerem cztery", w roli głównej wystąpi, coraz bardziej lubiany przez nastolatki, gwiazdor filmu "Alex Rider: Misja Stormbreaker" Alex Pettyfer.

 • Lokaj, hobbit i dilerka

  Francuska komedia, polski dramat wojenny, biografia rodem z Hollywood i rosyjska animacja - oto filmowe propozycje na drugi dzień świąt. A już dzień później na ekrany kin wejdzie długo oczekiwany sequel "Hobbita", a także nowy film Luca Bessona.

 • Powrót mistrzów kina

  W piątek na ekranach kin debiutują nowe filmy mistrzów kina: Danny'ego Boyle'a ("127 godzin"), Mike'a Leigh ("Kolejny rok") i Wesa Cravena ("Zbaw mnie ode złego"). Na duży ekran powraca również klasyk Luchino Viscontiego "Lampart".