• Informacje na temat:

  dianna agron zdjęcia

Artykuły na temat: dianna agron zdjęcia
 • "Glee" po raz 100.!

  Wielu z was czeka na setny odcinek "Glee", który zostanie wyemitowany już 18 marca. Dla wszystkich fanów serialu mam zdjęcia z jubileuszowego epizodu i garść spoilerów. Zapraszamy!

 • Są najlepsi według "Time"

  ..." - komentuje Dianna Agron grająca w "Glee" postać Quinn Fabray. Zobaczcie, co zainspirowało samego Chrisa: ŚwiatSeriali.pl prezentuje najnowszą galerię zdjęć z "Glee". var...

 • Wiosenne nowości 2011!

  Lynch), szkolnej trenerce drużyny cheerleaderek. Namówi ona Quinn Fabray (Dianna Agron), by dołączyła do chóru i od środka sabotowała działania Willa. "Modern Family" Premiera 21 marca, FOX(...) panowanie nad Siedmioma Królestwami Westeros. - W świecie sagi gra o tron jest walką na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość - tłumaczy Martin. Zdjęcia były realizowane w Paint Hall...

 • Pfeiffer i De Niro nareszcie razem

  Michelle Pfeiffer i Robert De Niro dwukrotnie pojawiali się w obsadzie tego samego filmu, ale nigdy... nie spotkali się na planie. Dopiero w nowej produkcji Luca Bessona - "The Family" gwiazdy kina dzielą sceny.

 • Nie zastąpi Kirsten Dunst

  Zgodnie z prasowymi spekulacjami Emma Stone wystąpi w najnowszym "Spider-Manie". Nie wcieli się jednak w postać Mary-Jane Watson, tylko innej bohaterki filmu - Gwen Stacy.

 • Po Batmanie czas na Supermana

  Chicago udawało już Gotham City, tym razem kolej na Metropolis. W "Wietrznym Mieście" niebawem wyląduje bowiem Superman.

 • Wybrał go sam Spielberg!

  W najnowszej produkcji wytwórni Stevena Spielberga DreamWorks - "Jestem numerem cztery", w roli głównej wystąpi, coraz bardziej lubiany przez nastolatki, gwiazdor filmu "Alex Rider: Misja Stormbreaker" Alex Pettyfer.

Zdjęcia na temat: dianna agron zdjęcia
Wideo na temat: dianna agron zdjęcia
 • Jestem numerem cztery

  John Smith to młody mieszkaniec jednego z wielu prowincjonalnych miasteczek w USA. W rzeczywistości jest uciekinierem z pogrążonej w wojnie planety Lorien, który na Ziemi szuka schronienia. Gdziekolwiek nie ucieknie, narażony jest na śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony bezwzględnych prześladowców. Uwikłany w pozornie spokojną codzienność, teraz musi wybrać między walką o zwykłe życie na Ziemi, a realizacją swojego nadzwyczajnego przeznaczenia. Jest jednym z dziewięciu wybrańców. Według...

 • Porachunki

  Robert De Niro jako były boss niebezpiecznej ferajny oraz Michelle Pfeiffer, w roli kobiety poślubionej mafii, zostają świadkami koronnymi i w ramach programu ochrony przenoszą się na północ Francji. Pomimo wszelkich wysiłków agenta Stansfielda (Tommy Lee Jones), aby utrzymać ich w ryzach, ani ona, ani on, nie potrafią pozbyć się dawnych nawyków. Sytuacja zupełnie wymyka się spod kontroli, gdy dawni kumple mafijni trafiają na ich trop i spróbują wyrównać rachunki. W przewrotnej komedii...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.