• Informacje na temat:

  diaz zdjęcia

Artykuły na temat: diaz zdjęcia
 • Cameron Diaz jest w ciąży? Opublikowano wymowne zdjęcia

  Czyżby Cameron Diaz (45 l.) była w ciąży? Paparazzi zrobili jej zdjęcia podczas spaceru z mężem, Benji Maddenem (38 l.). Rzeczywiście, na fotografiach aktorka ma lekko zaokrąglony brzuch...

 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.

 • Cameron Diaz: Plotki o ciąży znów wróciły!

  Najnowsze zdjęcia Cameron Diaz (45 l.) po raz kolejny wywołały falę spekulacji na temat jej rzekomej ciąży.

 • Diaz wygrała proces o zdjęcia

  Amerykański sąd uznał winę fotografa, który szantażował Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" , "Vanilla Sky" ) zdjęciami topless, pochodzącymi z początków kariery aktorki. Jak ustalili prokuratorzy, John Rutter sfałszował podpis kobiety na dokumencie zrzeczenia się praw do zdjęć, a następnie zażądał od niej trzech i pół miliona dolarów.

 • Cameron Diaz (44 l.) postanowiła się upiększyć. W klinice, do której się ostatnio wybrała, towarzyszył jej mąż.

 • Cameron Diaz wygrała proces

  Cameron Diaz (33 l., "Siostry" ) wygrała proces przeciwko fotografowi, który zrobił aktorce nagie zdjęcia, kiedy miała 19 lat, a później chciał je jej sprzedać za 3.5 miliona dolarów. Sędzina Valerie Baker kazała wypłacić aktorce nieujawnioną kwotę pieniędzy za straty moralne oraz oddaliła wniosek fotografa przeciwko gwieździe "Aniołków Charliego" .

 • Cameron Diaz jest w ciąży?! Za wszelką cenę zasłaniała brzuszek!

  Zagraniczne media po raz kolejny spekulują, iż Cameron Diaz (43 l.) jest w ciąży! Tym razem w tej plotce może być ziarnko prawdy. Wszystko przez ostatnie zachowanie gwiazdy. Aktorka usilnie zasłaniała swój brzuch płaszczem tak, aby fotoreporterzy nie mogli zrobić jej zdjęcia. Czy chciała coś przed nimi ukryć?

 • Diaz u Scorsese

  Amerykańska gwiazda Cameron Diaz prawdopodobnie wystąpi wraz z Leonardo DiCaprio w najnowszej produkcji Martina Scorsese "Gangs of New York". Budżet filmu wynosi 80 mln dolarów, a zdjęcia mają rozpocząć się tego lata w Rzymie.

 • Cameron Diaz znów „posądzana” o ciążę!

  Temat rzekomej ciąży Cameron Diaz (45 l.) po raz kolejny wrócił na wokandę…

 • Diaz wyzwoloną nauczycielką

  Cameron Diaz wystąpi w pikantnej komedii "Bad Teacher" - poinformował magazyn "Variety".

Wideo na temat: diaz zdjęcia
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...