• Informacje na temat:

  dick van dyke

Artykuły na temat: dick van dyke
 • Nie żyje Mary Tyler Moore

  Aktorka i producentka telewizyjna Mary Tyler Moore, znana milionom Amerykanów m.in. z serialu komediowego "The Dick Van Dyke Show" zmarła w środę w szpitalu w miejscowości Greenwich, w stanie Connecticut. Miała 80 lat. Przyczyną śmierci aktorki były komplikacje spowodowane zapaleniem płuc.

 • "Mary Poppins": Rocznicowe wydanie

  Klasyczna opowieść "Mary Poppins" Roberta Stevensona z Julie Andrews w głównej roli doczekała się pierwszego wydania DVD. Edycja ukazała się na amerykańskim rynku w 40. rocznicę debiutu filmu w kinach. Z tej okazji w El Capitan Theater w Hollywood zorganizowano specjalną uroczystość.

 • Bernard Fox, gwiazda serialu "Ożeniłem się z kosmitką", nie żyje

  ...wystąpił również w takich produkcjach jak "The Dick Van Dyke Show", "M*A*S*H", "Columbo", "Dharma i Greg", Mumia" oraz "Titanic". ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • "Dwie Wieże" najlepsze na DVD

  Wydanie DVD przeboju "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" zostało uznane za najlepsze wydanie filmu kinowego na płytach w 2003 roku. Nagrody Creative Excellence Awards wręczono w początkach stycznia.

 • Nie żyje Ann Morgan Guilbert

  ...", ale na swoim koncie miała dziesiątki ról filmowych i telewizyjnych. Studiowała w Stanford University's Department of Speech and Drama. Jej pierwszą ważną rolą telewizyjną była Millie w "The Dick Van Dyke Show" w latach 60. Później na dużym ekranie widzieliśmy ją w "Dwojgu na huśtawce", "Jeszcze bardziej zgryźliwych tetrykach" czy "Kwaśnych winogronach". W ostatnich latach pojawiała się...

 • Robin Williams prezydentem USA

  Robin Williams ( "Bezsenność" , "Good Morning, Vietnam" ) wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych Theodora Roosvelta w komedii "Night at the Museum". W obrazie, który wyreżyseruje Shawn Levy ( "Różowa pantera" ), wystąpi także Ben Stiller ( "Poznaj moich rodziców" , "Zoolander" ).

 • SAG Awards: Kto triumfuje w tym roku?

  ...twórczości otrzymał Dick Van Dyke.

 • Animowane gwiazdy

  Jak już informowaliśmy, w studiu Universal Pictures powstaje animacja "Curious George", będąca adaptacją cyklu klasycznych książek dla dzieci. Kilka dni temu ogłoszono, że rozpoczęły się główne prace nad rysunkową opowieścią, a głosu bohaterom historii udzielą prawdziwe gwiazdy.

 • Twórca kultowego "Sandmana" gościnnie

  ...własny głos. Jak przyznał pisarz najtrudniejszym zadaniem było odegranie właściwego akcentu, ponieważ poproszono go o "amerykański, który dla Amerykanów brzmiałby jak brytyjska wymowa Dicka Van Dyke'a dla(...). Dick Van Dyke w filmie "Mary Poppins" z 1964 roku:

 • Najlepsi aktorzy wybrani

  Daniel Day-Lewis, Jennifer Lawrence i obsada filmu "Operacja Argo" - oto najwięksi zwycięzcy 19. edycji nagród Gildii Aktorów. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w niedzielę, 27 stycznia.

Zdjęcia na temat: dick van dyke
Wideo na temat: dick van dyke
 • Niesforny Bram

  Siedmioletni Bram jest bardzo podekscytowany tym, że zaczyna naukę w szkole. Myśli wiele o otaczającym go świecie, jest ciekawy wszystkiego i potrafi zadać sto pytań na minutę. Okazuje się jednak, że nowy nauczyciel ma zupełnie inny pomysł na naukę pierwszaków niż chłopiec. Czy Bram i jego wychowawca pokonają trudności i znajdą wspólny język? "Niesforny Bram" to film szczególny ze względu na ciekawie zarysowaną relację między światem dorosłych i dzieci, a także konstrukcję filmowej opowieści.

 • Borgman

  "Borgman" to mroczny i zaskakujący akcją, doskonale zagrany thriller, nominowany do Złotej Palmy ubiegłorocznego Festiwalu w Cannes, a także holenderski kandydat do Oscara 2014. Camiel Borgman (Jan Bijvoet) - mężczyzna, którego tożsamości nie znamy - ucieka ze swojej dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn. Schronienie znajduje w mieszczańskim domu na przedmieściach. Pojawienie się Borgmana spowoduje serię niepokojących i...

 • Restless

  Najnowszy projekt znakomitego reżysera Gusa Van Santa. Film opowiada o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która zakochuje się w chłopcu lubiącym chodzić na pogrzeby. Niezwykłym wydarzeniem w ich życiu będzie spotkanie z duchem japońskiego kamikadze z czasów II wojny światowej…